Tapeciarska promocja

Chłopaki z teamu PCSX2 zawzięcie pracują nad swym dzieckiem, a efekty ich ciężkiej pracy widać w każdej nowej wersji tegoż emulatora. Nie powinien więc nikogo dziwić fakt, że ludzie ów zasługują na pochwały, a projekt na małą promocję… choćby tapetową

Kliknij w powyższy rysunek by przejrzeć wszystkie prace.BTW; Wszelkie komentarze na temat tapeciarskich prac są mile widziane 🙄

50 muzik-plików :]

Stało się… po prawie miesiącu ciszy do działu Muzyka trafiaja (wreszcie 😛 ) nowe tytuły. Tym razem będzie to ścieżka dźwiękowa z następujących gier:

  • Chrono Trigger
  • Dark Cloud 2
  • Kingdom Hearts
  • Tactics Ogre
Miłego ściągania, no i oczywiście jeszcze lepszego słuchania 😀

2,5 powodu do radości

915 dni, 131 tygodni, 30 miesięcy, czyli dokładnie 2,5 roku temu powstała PSePSXe. Zważywszy na ów niezwykłe zjawisko i obecną sytuację na świecie 😀 postanowiłem zamknąć definitywnie dział Gry Online, by na jego miejsce dać Wam… orkiestra tusz… Arkadię PSePSXe, czyli kolejny, tym razem znaczący powód by zarejestrować się w serwisie.
Pozdrawiam gorąco wszystkie osoby odwiedzające PSePSXe (bez względu na to czy robią to codziennie czy raz na kwartał) oraz życzę miłej zabawy na łamach nowego działu.