Poux w arkadii

Ostatnia aktualizacja w tym miesiącu dotyczy zapomnianego przez wielu działu Arkadia, w której zagościł kolejny tytuł – Poux


będący połączeniem gry logicznej z zręcznościowej, dzięki czemu powinien trafić w gusta kilku osób. Zapraszam do grania.

A na forum…

Gorąco zapraszam wszystkich odwiedzających na łamy naszego, niezwykle ciekawego 🙂 forum, gdzie dla przykładu Adult (za co należą mu się wielkie fenksy 😀 ) serwuje (prawie) codziennie świeże informacje dotyczące konsol nowej generacji, czyli:

Natomiast w temacie Sygnaturki z Advent Children, możecie zamówić sobie forum`owe, graficzne podpisy i avatarki (tak to ten obrazek z krową 😀 ) wprost z najnowszej produkcji filmowej firmy S-E. Na zakończenie, po raz kolejny zachęcam do przeglądania zasobów forum i ew. rejestracji w serwisie.

2xGSoft

Najwyraźniej miesiąc wrzesień stoi pod znakiem artykułów, bo do pieciu opublikowanych wcześniej dołączają dwa kolejne teksty. Znów trafiło na dział {PlayStation2 > Artykuły}, w którym znalazły się następujące arty:

w których rozwodzę się na temat pierwszej wtyczki graficznej wyświetlającej obraz z komercyjnych gier uruchomionych pod emulatorem PCSX2 (w chwili obecnej najlepszym emu systemu PS2). Cóż, to by było na tyle, pozostaje mi tylko życzyć Wam przyjemnej lektury.

Link-bug-fix

Spore grono użytkowników narzekało, iż większość linków na forum (odwołujących się głównie do działów tj.: Artykuły, FAQ czy Lista Kompatybilności ePSXe) nie działa. Było to oczywiście spowodowane zmianą struktury serwisu podczas sierpniowej przesiadki na nowy system. Jedynym sposobem zaradzenia powstałej sytuacji było dotychczas samodzielne wyszukiwanie materiałów, jednakże zważywszy na czasochłonności tej metody postanowiłem wprowadzić do serwisu małe udogodnienie i choć częściowo naprawić ten „błąd”. Otóż w chwili obecnej, po klinięciu na newralgiczny odnośnik zamiast ujrzeć komunikat „Brak uprawnień do wyświetlenia strony…”; zostaniecie automatycznie przeniesieni do odpowiedniej sekcji i działu. Mam nadzieję że taki zabieg pomoże Wam w szybszym znalezieniu interesujących Was materiałów (przynajmniej tych związanych z ePSXe i emulacją systemu PSX 😀 ).

Kolejne recenzje

Najwyraźniej nastała moda na recenzje i z wielka przyjemnością prezentuje Wam kolejne prace opublikowane na łamach PSEmu. Tym razem pod „pióra” recenzentów trafiły następujące gry:

Zapraszam do lektury, a jeśli Was ochota do publikacji własnej pracy na łamach naszego serwisu.