Tyci update

W chwili obecnej cała grupa zarządzająca duma, jak w najbardziej humanitarny sposób rozwiązać problem z MEGA-konkursem. Zanim jednak dojdziemy do zadowalającego większość konsensusu zapraszam do zapoznania się z kilkoma liknami, które właśnie trafiły na łamy serwisu:

Aha, wszystkim megalomanom powinien przypaść do gustu trzeci (inaczej środkowy) odnośnik. Tyle na dziś. Logout

Konkursowy raport

Po dziewiętnastu dniach rywalizacji w MEGA-konkursie serwisu PSEmu.pl, tabela wyników, a raczej spis prowadzącej czołówki przedstawia się nastepujaco:

 • alien – 1850 pkt.
 • leonides – 1426 pkt.
 • Mad Season – 1354 pkt.
 • hydro – 1187 pkt.
 • Muzzy^F8 – 954 pkt.
Ponieważ do zakończenia zmagań został ponad miesiąc gorąco wszystkich zapraszam do uczestnictwa w zabawie, bo zadanie jest niezwykle proste, a nagrody naprawdę atrakcyjne. Co wazniejsze, oryginalne gry na PS2 i PSXa oraz dodatkowe gadżety (plecak & mausepad) wciąż można odebrać obecnym liderom. Wiecej informacji znajdziecie na stronie konkursu.

Nowa sonda

W poprzedniej sondzie 240 osób głosowało przychylnie, wyrażając swe poparcie dla zmian jakie zaszły wraz z pojawieniem się PSEmu.pl… 87 osób miało wręcz przeciwne zdanie, a 41 wstrzymało się od głosu.
Czas na nową sondę, tym razem niezwiązaną z serwisem, w której możecie oddać swój głos na Waszym zdaniem najbardziej obiecujący i wyczekiwany system wśród konsol nowej generacji, czyli: Sony PlayStation 3, Nintendo Revolution i Microsoft Xbox 360. Zachęcam do głosowania i korzystając z okazji zapraszam na łamy działu HARDWARE, gdzie w pocie czoła Adult serwuje nowinki dotyczące nadchodzących coraz większymi krokami nowych systemów (znaczy się PS3, X360 i Revo). Logout.

Komp-link

Dzięki uprzejmości Muzzy^F8 na łamach listy kompatybilności ePSXe znalazło się jedenaście nowych tytułów:

 • Bomberman Party Edition (US NTSC)
 • Ehrgeiz (PAL)
 • Einhander (US NTSC)
 • Fade to Black (PAL)
 • Fear Effect (US NTSC)
 • Fear Effect 2 Retro Helix (PAL)
 • Micro Maniacs (PAL)
 • Motoracer World Tour (PAL)
 • Need for Speed 3 (PAL)
 • Toca 2 Touring Cars (PAL)
 • Xena Warrior Princess (US NTSC)
Dzięki czemu nasz zbiór powiększył się do 278 listowanych tytułów. Gorąco dziękujemy za wpisy. Co więcej w naszej Bazie linków znalazło się kilka nowych, ciekawych odnośników:
Zapraszam do zapoznania się z nowa zawartością serwisu i ewentualnie dodawania własnych propozycji do opisywanych w niusie działów. Logout.

Mały update

Gdyby nie chęć ukazania że wciąż działamy, w zasadzie nie byłoby o czym pisać bo w serwisie niewiele się zmieniło. Otóż, poprawiłem zgłoszony przez Muzzy^F8 (dzięki) błąd w liście kompatybilności, który powodował, że tytuły zgłaszane dla emulatora ePSXe pojawiały się na liście PCSX2. Co więcej w naszej bazie Linków dodałem kilka odnośników do stron domowych emulatorów:

Zapraszam do odwiedzin ww. stron jak i naszego skromnego serwisu 😀 Nie byłbym sobą gdym również nie zachęcił wszystkich do udziału w obecnym konkursie – więc gorąco zachęcam 8) . Tyle na dziś. /logout

MEGA konkurs PSEmu.pl

Obiecałem MEGA aktualizację? Napisałem na forum, że nowości można spodziewać się około północy?…Cóż, jak powiedziałem tak zrobiłem i na łamy serwisu ląduje kolejny, czwarty w historii serwisu i zarazem pierwszy na PSEmu.pl konkurs. Myślę, że czerwony banner nad nowinkami dobitnie tłumaczy genezę nazwy i informuje, czego można się spodziewać po aktualnej rywalizacji. Dlatego też pozwolę sobie jedynie dodać iż znów będziecie szaleć w Arkadii (co jest znacznie prostsze niżeli pisanie recenzji czy rozwiązywanie testów), zadanie jest trochę trudniejsze niż ostatnim razem, lecz co za tym idzie nagrody (tak jest ich kilka) są o wiele ciekawsze. Cóż tu dużo pisać… zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w MEGA konkursie PSEmu.pl

GSdx9 update

No i rozpoczął się kolejny miesiąc, jak się sami przekonacie miesiąc pełen aktualizacji i niespodzianek. Na dobry początek zaczynamy delikatnie 🙂 od aktualizacji artykułów związanych z wtyczką GSdx9, czyli:

Natomiast już niedługo możecie spodziewać się o wiele bardziej znaczącej (rzekłbym nawet, że mega) aktualizacji. To tyle na dziś – zapraszam do lektury i śledzenia aktualności.