Guziczkowe porządki

Jak każdy pewnie zauważył w panelu „Znajomi” znalazł się nowy guzik. Jeśli ktoś jest u nas po raz pierwszy, bądź nie zwracał wcześniej większej uwagi na ikonki informuje, że chodzi o serwis multi.emu, z którym niedawno rozpoczęliśmy współprace (greetz nosf :] ). Dodatkowo odświeżyłem pozostałe graficzki znajomych… i wciągnięty w guziczkową manię zająłem się również naszymi materiałami reklamowymi


Jak sami widzicie, trochę mnie poniosło i niektóre grafiki nie są bezpośrednio związane z tematyką strony. Tak czy siak pełną listę guziczków i tabliczek wraz z niezbędnym do ich wklejenia kodem znajdziecie TUTAJ, jeśli więc ktoś ma ochotę na wyrażenie swej sympatii przez umieszczenie buttona/bannera PSEmu.pl na swojej stronie to będziemy bardzo wdzięczni. Tyle na dziś, logout :]

Arkadia update

Jako że zainteresowanie Arkadią słabnie postanowiłem poświęcić kolejną aktualizację właśnie temu serwisowemu działowi i tak… w Arkadii nastąpiła mała reorganizacja sekcji, a zasoby „growe” powiększyły się o kolejne dwa tytuły:

Maeda Path – ciekawa gra zręcznościowa, sprawdzająca koordynację wzrokowo-ruchową. Tylko dla zarejestrowanych użytkowników.


1992: the battle of the Isles – oldschoolowy shooter w stylu niezapomnianego 1942. Dostępna dla wszystkich.


Zapraszam do gry 😀

Welcome browar

Publikacja filmików z FFX / FFXII to nie koniec atrakcji w tym tygodniu. Co ciekawe ten nius także dotyczy serii Final Fantasy, dokładniej siódmej części, uważanej przez wielu za jRPG’a wszechczasów… a dokładniej polskiego tłumaczenia tejrze gry. Tak więc pozwólcie, że, po pierwsze gorąco powitam w serwisie browara – autora tłumaczenia FF7 na j. polski. Po drugie zaś zapodam parę przydatnych informacji.


Na stronie ff7pl.psemu.pl znajdziecie oficjalne www tłumaczenia, zawierającą szczegółowe informacje o projekcie, garść screenów i plik do pobrania. Plik ląduje także w naszym Downloadzie, natomiast pod >> TYM << adresem znajduje się oficjalne forum projektu FF7PL. I to by było na tyle, życzę miłej zabawy ze spolszczonym i z wspaniałym FFVII.

Wielka Czystka 2006

Okres świąteczno-noworoczny, oprócz prezentów, zakrapianych imprez i kaca, przyniósł ze sobą niemały bałagan na forum, który w chwili obecnej należy do historii, a to za sprawą gruntownych porządków, jakie odbyły się dzisiejszej nocy. Jak zwykle poleciały nieaktywne konta oraz te, których użytkownicy nie logowali się w przeciągu ostatnich 30 dni. Pełną listę osób odesłanych do domu można obejrzeć w ostatnim wpisie TEGO tematu.

Wdrażając w życie profilaktykę ładu i przestrzegania postanowień forumowego regulaminu, pragnę poinformować, iż nagminnie powtarzające się ostatnimi czasy pytania dotyczące źródeł do nielegalnych materiałów, a w szczególności BIOSów, będą od ręki kasowane – bez ostrzeżenia i ceregieli.

Korzystając z okazji, pragnę zachęcić wszystkich odwiedzających serwis do aktywnego i regulaminowego postowania na forum :].

Next please

Mam dla Was małą niespodziankę, ale ze względu na kłopoty techniczne z serwerem, z którymi w chwili obecnej walczy Martin prezent niestety musi poczekać. Tymczasem będziecie musieli zadowolić się kolejnym artykułem, który trafia na łamy serwisu, tym razu do działu PS2, tekst dotyczy natomiast


Mam skryta nadzieję iż obecne problemy zostaną szybko zażegnane i będę mógł zaprezentować Wam mój najnowszy, uważany przez niektórych za nienajlepszy pomysł. Do tego czasu życzę miłej lektury.

WipEout konfig

Witam wszystkich w nowym roku. Mówi się, że jaki pierwszy dzień roku, taki cały rok. W myśl tego twierdzenia i w nadziei, iż w 2006 r. będziemy sypali tekstami tak jak sypał śnieg w końcówce ubiegłego roku, na łamy serwisu trafia kolejny art. autorstwa BzyRes’a pod tytułem:


Wziąwszy pod uwagę fakt, że wspomniana powyżej publikacja ma czysto praktyczny charakter, jest względnie krótka i lekko strawa, nie powinna stanowić problemu nawet osobom w bardzo wczorajszym nastroju. Życzę, więc miłej lektury.