PCSX2 related stuff

Lada moment rozpocznie się najdłuższy weekend w roku – czas refleksji, czas odpoczynku, a dla niektórych czas wielkich nudów. Z myślą o ostatniej grupie osób przygotowałem niewielką ;] aktualizację, dzięki której wolny czas będzie można wykorzystać na lekturę kilku artykułów związanyc z emulatorem PCSX2:

Osoby niezorientowane informuję równocześnie, że nowe materiały, w postaci kilku grywanych tytułów (bo takie należy jedynie umieszczać) znalazły się również w Liście kompatybilności PCSX2, a dodatkowe informacje z tym związane w tematach pre-kompatybilność i screeny.
Tradycyjnie na zakończenie chciałbym podziękować następującym osobom – malpka, Tomi, adamos_w – za regularne powiększanie zasobów Listy Kompatybilności ePSXe.

Wesołych ŚwiątDzisiaj z rana bez gadania bierz się do jaj malowania.
Maluj wszystkie bez wyjątku i te z majtek :] i te z wrzątku.

Radosnych Świąt i mokrego Dyngusa życzy
– PSEmu.pl –

Testing…

Od kilkudziesięciu godzin na całym świecie trwają testy najnowszej wersji PCSX2 i jak wynika z Waszych wypowiedzi na forum również użytkowników PSEmu.pl złapała testowa gorączka, co nie dziwi mnie ani trochę. Dziwią mnie natomiast narzekania na kompatybilność programu, ja rozumiem, że po wprowadzeniu zmian mogła się posypać obsługa kilku gier, ale wierzcie mi, iż emulator potrafi naprawdę pozytywnie zaskoczyć np. w pełni obsługując tytuł, który wg oficjalnej listy kompatybilności powinien dotrzeć jedynie do menusów. Zobaczcie zresztą sami >


Sprawa druga. Ponieważ się robi małe zamieszanie na forum informuję wszystkich wszem i wobec iż wszelakiej maści raporty o wynikach Waszych testów PCSX2 v0.9 (bez różnicy czy gra się uruchamia czy tez nie) należy kierować na łamy TEGO tematu. Natomiast do Listy kompatybilności proszę dodawać jedynie grywalne tytuły. Co się tyczy obrazków, zwanych inaczej screenami, to owe proszę wrzucać to TEGO tematu, w którym znajdziecie także więcej screenów z Tekken Tag Tournament :]