Still Alive

Jak sami widzicie jest 20 sierpnia, a my wciąż działamy. Wszystko to dzięki uprzejmości kobiet. Najpierw pewna przesympatyczna panna nie tylko wpłaciła dotację na domenę, ale pożyczyła również dodatkowe fundusze niezbędne na wykupienie przedłużenia. Podejrzewam, że swój udział miały też Panie z biura naszego pełnomocnika, które umożliwiło funkcjonowanie domeny na podstawie samego potwierdzenia wpłaty, za co także gorąco dziękuje.
Serdeczne podziękowania kieruję również do wszystkich osób, które wspomogły nas finansowo – Mortus’a, MoRf`a, browara, Mandragor’a i Digger’a, oraz do ludzi, którzy wspierali akcję zbierania funduszy na łamach zaprzyjaźnionych serwisów:

Na zakończenie nie wypada mi nie podziękować wszystkim za ciepłe słowa jakie przyszło mi przeczytać w przeciągu minionych dni i poinformować że w najbliższym czasie czeka nas kilka mniej lub bardziej istotnych zmian. Goraco pozdrawiam /w_m

Finanse c.d.

W ogłoszonej na początku miesiąca zbiórce pieniędzy udało nam się zebrać 72zł. Niestety jest to kwota niewystarczająca zarówno do przedłużenia działania domeny (109.8zł z VAT) jak i wykupienia nowej (74zł z VAT). Tak więc po raz kolejny chciałbym zwrócić się do Was o pomoc. Biorąc pod uwagę liczbę osób odwiedzających serwis zebranie 38zł nie powinno stanowić dla Was problemu – wystarczy ze 11 osób zamiast wydać 5zł na papierosy czy piwo wesprze tą symboliczną kwotą nasz serwis (płatności PayU są wciąż aktywne – link do buttonów); wystarczy, że 5 osób wykupi adres mailowy w domenie psemu.pl.
A alternatywy? Cóż, jeśli w ciągu tygodnia nie uda nam się zebrać potrzebnej kwoty w najlepszym przypadku działalność serwisu zostanie zawieszona na miesiąc, choć najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest zakończenie działalności PSEmu.pl – nie dlatego, że chcę Wam zrobić na złość, ale dlatego że nie widzę sensu poświęcać czas, nakłady pracy i pieniądze na działalność serwisu, który najwyraźniej wszyscy mają gdzieś. Dziękuję za uwagę.

Pomóż PSEmu.pl

Pewna moja znajoma ma w zwyczaju mawiać: „Oprócz błękitnego nieba…”. Cóż śliczne stwierdzenie, ale do szczęścia tudzież do bezproblemowego funkcjonowania serwisu PSEmu.pl niezbędne są środki finansowe. Dokładniej rzecz ujmując 109,8zł (z VAT) potrzebne na przedłużenie działania domeny psemu.pl. W związku z tym zwracam się do Was drodzy odwiedzający z prośbą o pomoc – jeśli ktoś ma trochę zbędnej gotówki i chce/może wspomóc nasz serwis to będziemy bardzo wdzięczni. Jak można pomóc? Otóż:

  • podobnie jak w zeszłym roku można złożyć dotację za pomocą systemu PayU. Wystarczy kliknąć w jeden z poniższych przycisków


    Można w ten sposób przekazać dowolną kwotę – wystarczy skopiować adres z dowolnego z powyższych buttonów i zamienić końcówkę na interesującą nas sumę np. aby wpłacić 5 zł należy zamienić adres na „http://www.psemu.pl/payu.php?kwota=5”.
  • można wykupić adres mailowy w domenie psemu.pl za pośrednictwem serwisu Allegro> W chwili obecnej wystawiamy cztery standardowe aliasy (każdy po 10zł) oraz jeden ekskluzywny (boss@… licytacja od 10zł wzwyż)
  • można zamówić płatną reklamę w serwise. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ, natomiast o wszelkie pytania odnośnie tej oferty należy kierować pod adres reklama[usuń-to]@psemu.pl
  • dla starej gwardii [czyt. użytkowników serwisu z długim stażem] udostępniam własny nr konta wraz ze wszystkimi danymi. Jeśli ktoś chciałby przelać pieniądze w ten sposób, proszę o PW.
Podsumowując: zbieramy 109,8zł w terminie do 19 lipca br. (bo wtedy wygasa nam domena), w tym czasie, oraz w terminie późniejszym (o ile uda nam się zebrać fundusze) nie planujemy przerw w działaniu serwisu, dostępne formy płatności są wypunktowane na górze, a każda pomoc, nawet najmniejsza jest na wagę złota :] Wszelkie pytania odnośnie poruszonego tematu proszę zostawiać w postaci komentarzy do niusa. To by było na tyle, dziękuje za uwagę i zainteresowanie.

edit: Dotychczas zebrano 72zł. Serdeczne podziekowania za dotacje dla Mortus’a, MoRf`a, browara , Mandragor’a i Digger’a… nadal potrzebne 37,8 zł.