Hacked again

Chciałbym przeprosić wszystkich odwiedzających za problemy techniczne związane z przeprowadzonym dziś rano włamaniem. Jednocześnie dziękuje za zgłoszenie problemu i informuje, że szkody zostały naprawione, a serwis powrócił do stanu naturalnego.


Here a little message for Mr.elgaarh: I don’t like your methods, just like you don’t approve war. Why don’t you do something what could really help people instead attacking sites which are not related with this conflict. Regards /w_m

Reklamy – zło konieczne

Kilka słów na temat pomniejszych zmian, które wprowadzone zostały w serwisie w przeciągu tego miesiąca:

  • usunąłem Księgę Gości, gdyż od kilku miesięcy przestała spełniać swe zadanie i stała się siedliskiem reklam i niepotrzebnych wiadomości.
  • zresetowałem wyniki w Arkadii i nabiłem kilka nowych rekordów – nie jest to nic wielkiego, więc spokojnie możecie udać się do ww. działu i złoić mi tylną część ciała w poszczególnych grach.
  • w końcu na łamy strony oraz forum trafiły komercyjne bloki reklamowe, mające na celu zebranie środków finansowych na działalność serwisu. Nie będzie to łatwe, bo do wypłacenia środków niezbędne jest zebranie 10 tys. kliknięć, ale odnoszę wrażenie, iż takie rozwiązanie jest lepszą alternatywą aniżeli coroczna zbiórka funduszy, która w br. przeszła w zasadzie bez echa. Zaznaczę również, że przez działalność serwisu rozumiane jest także organizowanie konkursów – tak jest, z 10 tys. klików będzie wystarczająco środków by nie tylko opłacić domenę, ale również zorganizować kilka nagród. Tak, więc jeśli nie jest Wam obojętny los serwisu, jeśli chcecie pomóc i jeśli życzycie sobie kolejnych konkursów to wiecie co robić :]
Tyle na dziś, kolejne zmiany są w drodze.