Forum is back

Po dwóch tygodniach nieobecności na łono serwisu powracają forum wraz z większością materiałów z nim związanych. Zgodnie z wcześniejszą obietnicą przywróciłem ów dział do stanu jak najbardziej zbliżonego do okresu sprzed ostatniego ataku, aczkolwiek z przyczyn praktycznych (niektóre opcje nie zdały wcześniej egzaminu, więc wydawały się zbędne w nowej wersji), bądź technicznych (obecna wersja nie jest w stanie obsłużyć pewnych modyfikacji) niektóre opcje nie zostały uwzględnione. Tak, więc możecie dostrzec braki w pewnych miejscach, w innych natomiast zauważyć można poprawki, usprawnienia, nowe opcje, bądź też spore zmiany – warto choćby rzucić okiem na nowy regulamin, gdyż ten uległ sporej metamorfozie i można, a w zasadzie wręcz należałoby się zapoznać z jego nową wersją. Nie będę dłużej przynudzał i zabierał Wam czasu, który wykorzystać możecie na zapoznanie się ze zmianami – zapraszam na Forum.

Almost forum

Z przyjemnością informuje, że proces przywracania forum oraz działów z nim związanych chyli się ku końcowi. W związku z tym zwracam się z prośbą o wytypowanie spośród odwiedzających kilku ochotników, którzy są skorzy do przetestowania nowych skryptów i ewentualnej pomocy w ich tłumaczeniu. Zainteresowanych proszę o kontakt przez GG (mój nr 2986226) gdzie podam wszelkie niezbędne informacje związane z tematem.

Hacked once again

Z przykrością informuję, że z powodu niedawnych ataków, które doprowadziły do prolongaty całego serwera jestem zmuszony częściowo zawiesić działalność serwisu. Osobiście dołożę wszelkich starań by PSEmu.pl jak najszybciej powróciło do stanu pierwotnego, a funkcjonalność serwisu w czasie okresu przejściowego była jak najmniej ograniczona, aczkolwiek ze względu na zaistniałą sytuację konieczne jest usunięcie obecnego forum i zastąpienie go bezpieczniejszą wersją. W związku z tym zarówno wszystkie powiązane z forum sekcje serwisu jak i samo forum będą tymczasowo niedostępne. Na koniec chciałbym przeprosić za utrudnienia i poprosić wszystkich odwiedzających o wyrozumiałość.

update 24-09-2006: forum przywrócone w 75%