Akhar movies

Przyznaję szczerze – czasami udaje się Wam mnie zaskoczyć. Czasami nawet do tego stopnia, iż mimo mojej niechęci do serii jestem skłonny wstawić do niusa obrazek z Dragon Ball… a wszystko to dzięki Akhar`owi, który swój pierwszy wpis na forum…


…nie poświęcił (jak w większości przypadków) problemom z emulatorem, lecz postanowił dać coś od siebie udostępniając serię filmów własnej produkcji prezentujących PCSX2 w akcji. Tak więc w oczekiwaniu na nową wersję emulatora mam przyjemność zachęcić Was do obejrzenia kilku krajowych produkcji tj.: Tekken 4 na 3 palce, Polowanie na ciasteczkowego, czy mój ulubiony Chaos z prodiża [tytuły przypadkowe, przyp. red.]. Kończąc zaś chciałbym gorąco powitać na forum Akhar`a, a Was drodzy czytelnicy odesłać do tematu źródłowego, w którym to znajdziecie pełne info od autora i jeszcze więcej klipów z emulacji PlayStation2, w tym z wspomnianego na początku DBZ.

A kto z nami…

…nie wypije, ten nie ściągnie nowego PCSX2 ;] którego sobie i Wam życzę, aczkolwiek ten nius poświęcony będzie czemuś zgoła innemu. Otóż nastała wiekopomna chwila – serwis PSEmu.pl obchodzi w dniu dzisiejszym piąte urodziny. Tak, tak już pół dekady zapychamy łącza internetu, od sześćiedzięciu miesięcy serwujemy informacje dotyczące emulacji systemów PlayStation, od ponad 260 tygodni służymy pomocą i radą użytkownikom programów takich jak ePSXe czy PCSX2. Czasami bywamy nieznośni ( szczególnie w kwestii warezu : ), ale wziąwszy pod uwagę nasz obecny przebieg można by dojść do wniosku, że jednak nas lubicie, a jeśli nie lubicie to akceptujecie do tego stopnia by dać nam motywację do dalszej egzystencji.


Pozwólcie więc, iż w tym szczególnym dla nas dniu złoże w pierwszej kolejności podziękowania na Wasze ręce, drodzy użytkownicy i odwiedzający, gdyż to dzięki Waszemu zainteresowaniu jak napisałem powyżej wciąż istniejemy. Szczególne słowa uznania kieruję także w stronę rdzenia naszego serwisu w postaci stałych bywalców tj: BzyRes, Adult, Zardon, Muzzy^F8, nosmile, ReY_MM, etc., którzy wytrwale wspierali nas na przełomie minionych lat. Nie obejdzie się również bez słów uznania dla osób niezwiązanych z PSEmu.pl lecz czynnie go wspierających, dziękuje więc przede wszystkim Martinowi z Emulation64 oraz CKEmu z PCSX2.net i pozdrawiam gorąco osoby z innych, zaprzyjaźnionych serwisów: SquareZone, Multi-Emu, ISS-Online, Muzeum w Raccoon City, Zelda Central, Honmaru, itd. Lista robi się za długa, więc na zakończenie podziękuje jeszcze osobom które były z nami, wspierały serwis i osoby go tworzące oraz wszystkim, których nie wymieniłem powyżej. Czirs.