PSEmu.pl party #2

Dylematy, dylematy, dylematy… Oto motyw przewodni tej wiadomości… ale o tym może za chwilę, bo wypadałoby zacząć od obiecanych w ostatniej wiadomości szczegółów dotyczących spotkania. Tak więc, pragnę poinformować, że część otwarta omawianego spotkania będzie miała miejsce 2 sierpnia bieżącego roku w lokalu browaru Żywieckiego, gdzie w godzinach 13 – 17 będą stołowali się członkowie grupy zarządzającej w składzie: Adult, BzyRes oraz moja skromna osoba. Jeśli więc macie ochotę porozmawiać bez pośrednictwa kabli i elektroniki przy soku, czy innym, niekoniecznie owocowym napoju to w imieniu swoim i pozostałych (również nieobecnych) kolegów wszystkich serdecznie i gorąco zapraszam.


Natomiast w późniejszych godzinach zmieniamy nastrój i przenosimy urodzinowe 4-litery w malownicze Beskidy, a co za tym idzie zmieniamy charakter imprezy na zamkniętą. Mówiąc prościej, aby wziąć w niej udział należy spełnić kilka warunków, a mianowicie: (1) być osobą pełnoletnią [dowód osobisty to must-have] bo odpowiedzialności za osoby nieletnie z uwagi na lokalizację i charakter wyjazdu brać nie będziemy (2) jak najszybciej [najlepiej dziś do 19:00 :] zgłosić swój udział w postaci komentarza do tej wiadomości [warunek rezerwacji miejsca noclegowego oraz obecności wielce wielmożnej beczki piwa] (3) zabrać ze sobą trochę gotówki [z zapasem, koszt przejazdu i zakwaterowania w górnej granicy oscyluje wokół kwoty 50zł] (4) oraz co bardzo istotne: wygodne obuwie, stosowne [na wycieczkę w góry] ubranie oraz śpiwór (5) stawić się w miejscu spotkania otwartego [przypominam, lokal Żywieckiego browaru] najpóźniej o godzinie 16:15.

PSEmu.pl party #1

Ukazała się nowa Xebra – to nic (zmiany znikome, plik w downloadzie, nic nadzwyczajnego). Kilka nowych nieoficjalnych release`ów związanych z emulacją PlayStation 2 – to także nic. Dość istotną wiadomością okazać się może to, iż w najbliższą sobotę serwis PSEmu.pl obchodzi szóste urodziny :] Co ważniejsze nie spodziewajcie się z tego powodów żadnych aktualizacji, życzeń, czy podziękowań. Powiem więcej nie oczekujemy także tego typu wylewności z Waszej strony, gdyż…


… uwaga… wszelkie osoby które zechcą złożyć powinszowania lub kondolencje [niewłaściwe skreślić], bądź też porozmawiać o sprawach mniej lub bardziej związanych z emulacją [nie ukrywam, zdecydowanie preferowane są te pierwsze]… uwaga… będą miały niepowtarzalną okazję wychylić nasze wspólne zdrowie i porozmawiać w tak zwany tradycyjny sposób.
Innymi słowy, z okazji szóstych urodzin serwisu gorąco zapraszamy na oficjalne spotkanie – termin: 2 sierpnia br.; lokacja: Żywiec i okolice; czas trwania: część otwarta okolice południa, część zamknięta wieczór/noc/ranek? Tyle jeśli chodzi o pierwsze info, więcej szczegółów już niedługo, a tymczasem wszelkie zapytania oraz zgłoszenia chęci udziału [szczególnie w części zamkniętej, bo liczba miejsc jest ograniczona] proszę zgłaszać w formie komentarzy do wiadomości.