Zardon`s promotion

Wygląda na to, że sprawy mają się ku lepszemu, gdyż jak sami widzicie to już [a w zasadzie aż :] drugi nius jakim Was uraczę w tym miesiącu. Rewolucji nie ma, za to na stronie głównej ląduje info dotyczące jednego z naszych dotychczasowych moderatorów – a mianowicie Zardona. Z pełną premedytacją napisałem i dodatkowo chciałbym podkreślić słowo dotychczasowych, gdyż w uznaniu dla jego ciężkiej pracy włożonej w funkcjonowanie forum i strony mam ogromną przyjemność awansować go na stanowisko administratora serwisu.


Z powyższą promocją kieruję w stronę świeżo upieczonego Admina swoje podziękowania za dotychczasowy trud, gratulacje w związku z awansem oraz życzenia jak najdłuższej i najowocniejszej pracy w serwisie.

Najlepszego

Dawno mnie tu nie było : ] tym bardziej raduje mnie myśl, że przypadł mi zaszczyt napisania pierwszego niusa w 2009 roku, na łamach którego, w imieniu całego zespołu PSEmu.pl chciałbym złożyć na Wasze ręce pomnożone 2009 razy, najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, pogody ducha, pomyślności oraz całej masy szczęścia bez względu na to czy ziści się za sprawą wymarzonej kobiety/faceta, równie upragnionej konsoli, kilogramów szeleszczących papierków, dopieszczonego emulatora PS2, czy multi-procesorowej maszyny na biurku. W skrócie – życzę Wam aby nowy, 2009 rok okazał się dla Was jak najlepszy.


… a i jeszcze jedno … z uwagi na fakt, że w ubiegłym roku sporo osób wypomniało mi opieszałość chciałbym już teraz nadmienić, iż za osiem miesięcy (dokładnie wraz z początkiem sierpnia) szykuje się kolejna impreza urodzinowa, na którą już dziś wszystkich serdecznie zapraszam : ]