Arkadia and misc

Co prawda karnawał w pełni i powinniśmy zaszaleć, aczkolwiek idąc za przykładem developerów ;] którzy ostatnimi czasy uparcie milczą, zaczniemy ten rok od cichej aktualizacji w chill-out`owym klimacie. Tak więc jeśli chodzi o zmiany na stronie to:

  • standardowo nastąpiła cykliczna szychta `przyjaciela PSEmu.pl` w rotatorze bannerów serwisu – jak zawsze zainteresowani zostali poinformowani drogą mailową, ale pomyślałem że raz na ruski rok warto wspomnieć w niusie o egzystencji ww. podstrony i ciągłej działalności opisanego w akapicie programu.
  • zaktualizowałem skrypty Arkadii, dzięki czemu zniknęło sporo błędów z poprzedniej odsłony opisywanego działu, a pojawiła się między innymi opcja komentowania gier i rozgrywania turniejów… którą to wypróbujemy sobie w najbliższej przyszłości.
  • skoro o usuwaniu mowa to warto wspomnieć że z ww. sekcji zniknęła gra, na którą uskarżało się ostatnio kilka osób – Plasmanaut v2… na jej miejsce pojawiło się natomiast kilka innych tytułów: Sudoku, Frogger, Pol, Moon cave i Looser
W końcu chciałbym poinformować Was o fakcie, iż z tytułu długoletniego stażu, zasług wobec serwisu i prezentowanej na forum postawy użytkownicy Muzzy^F8 oraz Zardon dołączyli do grona osób uprzywilejowanych otrzymując rangę moderatora oraz wszelkie uprawnienia niezbędne do piastowania tegoż stanowiska. Na tym zakończę, życząc Wam miłej zabawy, a świeżo-upieczonym mod`om miłego trolobicia :]