NIE dla ACTA

Nie jest tajemnicą, że PSEmu.pl promuje politykę zdrowej, a tym samym w pełni legalnej emulacji – jest to zasada, którą kierujemy się od samego początku istnienia serwisu, aż do dnia dzisiejszego i w przyszłości pewnie się to nie zmieni. Tępienie zachowań propagujących rozpowszechnianie nielegalnych treści (BIOSu, gier, itp.) drogą elektroniczną to nasz swoisty urok, który jakby nie spojrzeć należy uszanować, bez względu na to, czy się on komuś, mniej, lub bardziej podoba.


Osobiście uważam jednak, że żadne, jakkolwiek prawe przesłanki, nie usprawiedliwiają naruszenia podstawowych swobód obywatelskich, to jest wolności słowa i prawa do prywatności, które to naturalnie zapewniają nam konstytucja i ogólnie przyjęte prawa człowieka. W obronie tych wartości, w imieniu PSEmu.pl przyłączam się do ogólnopolskiego protestu przeciw ratyfikacji ACTA. Tym samym, apeluję do władz legislacyjnych o zachowanie zdrowego rozsądku i sprawne egzekwowanie istniejących przepisów, miast wprowadzanie nowych, naruszających naturalne prawa obywateli.

Powyższa wypowiedź stanowi moją prywatną opinię w poruszanym temacie. Zgodnie z nią, zapraszam do wyrażania własnych poglądów w komentarzach, bez względu na to, czy pokrywają się z moim stanowiskiem, czy też nie.