PSEmu.pl party #1

Ukazała się nowa Xebra – to nic (zmiany znikome, plik w downloadzie, nic nadzwyczajnego). Kilka nowych nieoficjalnych release`ów związanych z emulacją PlayStation 2 – to także nic. Dość istotną wiadomością okazać się może to, iż w najbliższą sobotę serwis PSEmu.pl obchodzi szóste urodziny :] Co ważniejsze nie spodziewajcie się z tego powodów żadnych aktualizacji, życzeń, czy podziękowań. Powiem więcej nie oczekujemy także tego typu wylewności z Waszej strony, gdyż…


… uwaga… wszelkie osoby które zechcą złożyć powinszowania lub kondolencje [niewłaściwe skreślić], bądź też porozmawiać o sprawach mniej lub bardziej związanych z emulacją [nie ukrywam, zdecydowanie preferowane są te pierwsze]… uwaga… będą miały niepowtarzalną okazję wychylić nasze wspólne zdrowie i porozmawiać w tak zwany tradycyjny sposób.
Innymi słowy, z okazji szóstych urodzin serwisu gorąco zapraszamy na oficjalne spotkanie – termin: 2 sierpnia br.; lokacja: Żywiec i okolice; czas trwania: część otwarta okolice południa, część zamknięta wieczór/noc/ranek? Tyle jeśli chodzi o pierwsze info, więcej szczegółów już niedługo, a tymczasem wszelkie zapytania oraz zgłoszenia chęci udziału [szczególnie w części zamkniętej, bo liczba miejsc jest ograniczona] proszę zgłaszać w formie komentarzy do wiadomości.