PSEmu.pl2009meeting v0.9

Już za 3 dni, w piątek 31 lipca 2009 r. odbędzie się inauguracja drugiego spotkania PSEmu.pl z okazji siódmych urodzin serwisu. Wspomniana impreza podzielona będzie na dwie części: oficjalną i poza kuluarową. Na drugą z nich zapraszamy wszystkich zainteresowanych w dniu 3 sierpnia, o godzinie 14:15, do pubu przy browarze Żywieckim, gdzie powspominamy dawne czasy, porozmawiamy o przyszłości i przy szklanicy złocistego napoju roztrząśniemy mniej lub bardziej egzystencjalne problemy. Mówiąc prościej chcielibyśmy dobrze się bawić, świętując siódme urodziny w Waszym doborowym towarzystwie – wszyscy są bardziej niż mile widziani, więc gorąco i równie serdecznie ZAPRASZAMY.


Dla stałych bywalców strony mamy zaś część nieoficjalną imprezy, podczas której każdy hardcorowy gracz znajdzie coś dla siebie … i tak: miłośnikom przygody chcielibyśmy polecić wyprawę w głusz obfitującą w widoki, których nie powstydziłoby się ICO czy SotC; fanom gier muzycznych przypaść może do gustu Singstar Life przy akompaniamencie ogniska (bądź gitar, jeśli znowu szczęście, w postaci nieoczekiwanych gości dopisze); osobom z małą ilością XP przydatne się może okazać spotkanie z naszym znakomitym gościem, tudzież krajowym przodownikiem pracy w dziedzinie jRPG; dla osób lubujących się w wojennych klimatach także coś mamy – co powiecie na mini zawody FT o puchar PEPSI? Do wszystkiego, w promocji, całkiem gratis dokładamy: świeże powietrze, przyjazną i pełną luzu atmosferę, dobre towarzystwo i beczkę piwa :]
Aby wziąć udział w części nieoficjalnej należy: mieć nieznaczny staż w serwisie i ukończone 18 lat, posiadać plecak, śpiwór, wygodne obuwie i odzież, nieduży zapas pieniędzy, prowiant oraz kilka dni wolnego począwszy od najbliższego piątku. Wyjaśnienie poszczególnych warunków oraz więcej szczegółów przeczytacie w ROZWINIęCIU.