Trzecie urodziny & PSEmu

Dokładnie trzy lata temu, w niezmierzonych odmętach internetu pojawiła się nieznana nikomu, mała strona domowa o nazwie „Polska Strona ePSXe”, którą miałem przyjemność założyć. Po trzech latach działalności wraz z ludźmi niestrudzenie zajmującymi się serwisem doszedłem do wniosku, że PSePSXe jest zbyt rozbudowana by zajmować się czy firmować tylko jednym emulatorem, w wyniku czego mam ogromną przyjemność przedstawić Wam nasz prezent urodzinowy- PSEmu, czyli zaktualizowaną, usystematyzowaną, bardziej funkcjonalną i mam nadzieję ładniejszą 🙂 odsłonę naszego serwisu.
Patrząc wstecz przez wszystkie te lata zastanawiam się nieraz, w jaki sposób malutka strona przeistoczyła się całkiem spory, znany i co najważniejsze lubiany (przynajmniej przez niektórych) serwis. Jest to zaiste niezwykłą zagadką, aczkolwiek doskonale zdaję sobie sprawę że losy serwisu przyjęłyby całkowicie odmienny obrót gdyby nie grupa ludzi, która w ciągu minionych trzech lat czynnie nie wspierała strony. Z tegoż właśnie powodu, korzystając z okazji chciałbym skierować gorące słowa podziękowania do następujących osób:

  Martin i Keith z serwisów emulation64 i emufanatics, którzy zaoferowali nam hosting o jakim niejedna strona mogłaby marzyć.
  BzyRes, Mertruve, Muzzy^F8, którzy bezinteresownie dofinansowali serwis, dzięki czemu mamy możliwość gościć w domenie .pl i działać na jeszcze lepszym serwerze.
  BzyRes, Mortus i Romek, czyli nasza znakomita grupa zarządzająca, która niestrudzenie pomaga Wam na forum oraz serwuje zawsze aktualne nowinki.
  Adult, Bati, michapi, MVT i MoRf , którzy co prawda opuścili grupę trzymającą władze, ale i tak ich lubimy i doceniamy wkład jaki włożyli w serwis.
  – wszystkich użytkowników forum, którzy pomimo moich delikatnie mówiąc dziwnych dywagacji i nierzadko wypowiadanych, cierpkich słów BzyRes`a są nadal z nami.
  – wreszcie wszystkich osób, które odwiedzały serwis przez minione trzy lata, które dawały nam siłę i motywację do dalszej pracy…
… to właśnie dzięki Wam jeszcze istniejemy, to dzięki Wam wciąż się rozwijamy, to właśnie Wy jesteście siłą napędową naszej internetowej działalności, za co Wam serdecznie po raz kolejny dziękujemy. A teraz cieszcie i bawcie się nowym serwisem 🙂