Zasady PSEmu.pl

Niniejszym niusem chciałbym po raz wtóry zwrócić Waszą uwagę, na kilka nowości jakie pojawiły się w serwisie z okazji jego 19. urodzin. Najważniejsza z nich to oczywiście nowy dział dedykowany emulacji PlayStation3, niemniej na wspomnianym niniejsza historia się nie kończy. Optymalizacja systemu znacząco przyśpieszająca wyświetlanie treści w przeglądarkach, panel tłumaczeń ułatwiający wizytę osobom nieposługującym się językiem polskim oraz będące sednem niniejszego wpisu…

Zasady PSEmu.pl

… w skład których wchodzi:

Niby nic ciekawego, bo zamiast najnowszej wersji ulubionego emulatora opublikowane zostało kilkanaście stron nudnego tekstu. Z drugiej strony, trzy ww. dokumenty: systematyzują reguły określane latami na łamach serwisu, formalizują zasady funkcjonowania i warunki korzystania z PSEmu.pl, jak również i przede wszystkim jasno podkreślają cel witryny, jakim niezmiennie od lat jest popularyzowanie emulacji systemów PlayStation, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa i ogólnie przyjętymi normami etycznymi.

Niby nic, a sprawa jednak bardzo istotna, dlatego bez dalszego ględzenia zapraszam do zapoznania się z przywołanymi materiałami.