Zmiany w MEGA-Konkursie

Ze względu stan zdrowotny (jestem chory, a nie lenie się jak niektórzy przypuszczali 😛 ) wrzucam trochę spóźniony, ale bardzo istotny nius dotyczący MEGA-Konkursu PSEmu.pl. Ponieważ otrzymałem kilka wiadomości z zażaleniami dotyczącymi konkursu po rozpatrzeniu wszystkich za i przeciw z grupą zarządzającą postanowiłem wprowadzić pewne zmiany:

  • Ze względu na istotne różnice w punktacji poszczególnych uczestników wprowadzam nowy system oceny graczy. Podstawowym kryterium jest teraz pozycja którą osoba zajmuje w rankingu danej gry, a nie liczba punktów jakie w niej uzyskał. Opis nowego systemu punktacji znajduje się pod TABELĄ WYNIKÓW
  • Ze względu na zbyt dużą rozpiętość wyników w grze BreakOut (co budziło spore kontrowersje wśród graczy) postanowiłem wycofać ten tytuł z konkursowej rozgrywki na jego miejsce wprowadzić grę NeliNurk.
Myślę że powyższe zmiany rozwiążą kłopotliwą i kontrowersyjną dla niektórych sytuację zaistniałą w MEGA-Konkursie, równocześnie przepraszam za opóźnienie we wprowadzeniu zmian (miały być w serwisie 2 dni temu). Sugestie, kolejne zażalenia i wszelakie opinie dot. MEGA-Konkursu proszę zostawiać w postaci komentarzy do tego niusa. Nie pozostaje mi nic innego jak ponownie zaprosić wszystkich do zabawy.