Strona przechowuje informacje w plikach cookies, zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz dokonać zmian zasad korzystania z ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki i/lub UKRYĆ ten komunikat.
PSEmu: PlayStation Emulation
Serwis PlayStation PlayStation 2 Forum IRChat

Strona Główna » Off Topic » Varia
>> Żegnam was.... Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Red XIII
User
User

PostWysłany: 2005 06 13 18:39    Temat postu:  Żegnam was....    

Żegnam was ..... ale nie na zawsze. Je**ne wojsko sobie o mnie przypomniało!!!! Dziś odebrałem pocztę i wśród listów było wezwanie na WKU po bilecik więc możliwe że już jesienią będę zwiedzał warszawę równym krokiem razem z reszta jednostki :/ Ale poniewaz nie jade nazawsze(nie ma tak dobrze Twisted Evil ) zwracam sie z uprzejma prosba do w_m o nie usuwanie mojego konta bo "Ja tu jeszcze wrócę". ale jeszcze z miesiac, dwa będę sie tu udzielał.

PS. jesli ten temat komus przeszkadza to niech go usunie.
PPS. Jeszcze raz prosze nie usuwajcie mojego konta jakbym nie pisal przez rok na forum.
BTW mogliby zrobic wreszcie wojsko zawodowe. Mad

kr3c1k
User
User

PostWysłany: 2005 06 14 22:42    Temat postu:    

:/ Szkoda Sad Wracaj szybko Smile
Ehhh...ja za pol roku koncze studia i tez pewnie sobie o mnie przypomna :/

winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2005 06 14 23:37    Temat postu:    

Za rok kończę studia i ...... no cóż mnie tam 3 miesięczne przeszkolenie nie przeszkadza, szczególnie że sporo ciekawych rzeczy na nim się dzieje Very Happy

A tak wogóle to od dwóch lat w moim mieście WKU wbija "rezerwa" wszystkim absolwentom szkół wyższych więc może obejdzie się nawet bez przeszkolenia.

BTW; skoro już jesteśmy przy temacie woja to jaką macie kategorię - u mnie A z paragrafem 3p1 (nie mam zielonego pojęcia co to oznacza)

BTW2; Red XIII, nie ma się czego obawiać - konta z 10-wpisowym (lub większym) stażem nie są usuwane, więc możesz spać spokojnie.

DARMOWE gry na PS2. megaROMS -> Click 1, Click 2, Click 3 !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
Meetos
Junior
Junior

PostWysłany: 2005 06 15 12:52    Temat postu:    

Eee Panowie - teraz wojsko to dziecinada 10m-cy i do domu z czego ok 1m-ca na przysługujący urlop i święta. Do tego - w zalezności gdzie się trafi - np 1xw m-cu na 72h przepustka czyli -kolejny m-c a nawet i więcej bo przecież można częściej dostawać przepustki.
Sumująć - idzie sie na 8m-cy.

Ja te "wakacje" mam już za sobą (Zima1999/2000 Twisted Evil ) 8)

wergorek
User
User

PostWysłany: 2005 06 16 15:14    Temat postu:    

Wyrazy współczucia. Osobiście miałem to szczęście że wiek poborowy przebyłem w szkołach (ZSZ, Technikum, studia) i po ich ukończeniu dobrnąłem do rezerwy. Powodzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 
soczek11
Nowicjusz

PostWysłany: 2005 06 17 14:41    Temat postu:    

Właśnie odrabiam wojo w postaci służby zastępczej w ZOZie. Fajna sprawa. Zaczynam pracę o 9.00(chociaż przychodzę o 9.30, ale mój kierownik nie musi o tym wiedzieć Wink ), kończę o 15.30 i reszta dnia jest dla mnie:) Moja praca to głównie zanieś to, wpisz w komputer tamto. Do tego mi płacą 520zł miesięcznie (niewiele ale więcej niż w trepach i u prywaciarzy w spożywkach heh). Takie mam wojo.
W każdym razie RED XIII trzym się i niech moc będzie z tobą!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 07 07 22:33    Temat postu:    

Mimo, ze temat umarl smiercia naturalna, musze dorzucic swoje 3 grosze. Tak wiec:

Red XIII, szczerze wspolczuje, ale nie pekaj. Jak wynika z opinii znajomych, nie taka sluzba zla. Odpracujesz swoje, jak wiekszosc chlopa w tym smiesznym kraju i wrocisz na forum [na ktorym jestes mile widziany, tak BTW] z jajami jak berety. Bedzie dobrze. A juz po wszystkim - ostra popijawa.

winter_mute napisał:
BTW; skoro już jesteśmy przy temacie woja to jaką macie kategorię - u mnie A z paragrafem 3p1 (nie mam zielonego pojęcia co to oznacza)

A12 z czego jestem niezmiernie rad. Co oznacza, ze jeszcze przez rok nie jestem zdolny do odbycia sluzby wojskowej. Jako dezerter pierwszej klasy ciesze z tego tytulu morde. Szkoda, ze do czasu.

Meetos napisał:
Sumująć - idzie sie na 8m-cy.

Wszystko sie zgadza. Jednak IMO nadal jest to 8 miechow bestialsko wycietych z zyciorysu. Inna sprawa, jesli ktos potraktuje armie powaznie i zechce sluzyc zawodowo. Perspektywa pojscia do wojska nie wzbudza we mnie trwogi, ale mimo wszystko wolalbym inaczej wykorzystac ten czas - z pozytkiem dla siebie, a nie dla panstwa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email 
emcefreak
Senior
Senior

PostWysłany: 2005 07 08 11:29    Temat postu:    

Hehe ja sie tam nie martwie bo mam D Very Happy załatwiane papiery na astme i chorobe serca

"Jakby droga nie była kręta, to kombinuj na przekrętach" Laughing

I tak już sie przeniosłem do rezerwy Smile Więc powtórne badanie kategorii mogą sobie darować Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 
alien
Senior
Senior

PostWysłany: 2005 08 11 14:38    Temat postu:    

Spoko , ale z przekretami na papiery trzeba uwazac.Moga byc pozniej klopoty z robota. Bo nigdy nie wiadomo co sie stanie z kims kto ma D lub E czy przypadkiem go nie wywioza Razz My z Mortusem mamy kumpla ktory mieszka w Chorzowie ( Slask) , a wyladowal w Braniewie Very Happy Very Happy Very Happy Czyli 2 koniec Polski Razz

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG 
Numer ICQ 
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 08 11 14:42    Temat postu:    

No prosze, alien sie pojawil. Czyzby powrot na dluzej?
alien
Senior
Senior

PostWysłany: 2005 08 11 15:00    Temat postu:    

O widze ze mnie jeszcze tu pamietaja Very Happy ( tzn. procz Mortusa ktos Wink ] raczej na dluzej Very Happy Widzialem ze ludzie maja stale te same problemy Ghe ghe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG 
Numer ICQ 
Strona 1 z 1 [11 Posts]  
Strona Główna » Off Topic » Varia
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Obecny czas to 2020 02 28 02:26
Wszystkie czasy w strefie UTC + 4 (DST)