Lista kompatybilność najlepszego emu DC

Masz problem z emulatorem innego systemu? Chcesz pogadać o emu NESa, SNESa, N64, SS, X-Box, DC itd? Zapraszamy
Slim
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 17:40

Lista kompatybilność najlepszego emu DC

Post autor: Slim »

Chcę za wszelką cene uruchomić gre Super Runabout : San Francisco Edition chyba jakiś rok temu isę tym martwiłęm ale chyba ten tytuł niebyło obsługiwany przez chankast'a (niewiem czy dobrze pisze) szperałem trohe w googlach ale nic niewyszperałem chciałbym isę zapytać
1.Jaki obecnie jest najnowszy (najlepszy) Emulator Dreamcast'a?
2.Gdzie znajde liste kompatybilność owego emulatora.

A może ktoś prubował, bądź uruchomił Super Runabout : San Francisco ? to niech zdradzi jakie miał ustawienia.

dzięki, sorry za błędy

Po wielkich trudach skompletowałem emulator wszystko ładnie dobrze zrobiłem ale gra niechce mi dizłać tz. emu zawiesz się na amen :( gre odpalam deamon toolsem plik z grą ma rozszerzenie .nrg ale wydaje mi isę ze to nietego wina no bo widać wszystkie pliki w deamonie. wiecie co to mozę być zależy mi na tej grze i niechce działać :(
Awatar użytkownika
mandragor
User
User
Posty: 81
Rejestracja: 14 kwietnia 2004, 23:19

Post autor: mandragor »

1.Jaki obecnie jest najnowszy (najlepszy) Emulator Dreamcast'a?
Obecnie najbardziej zaawansowanym emulatorem jest emulator o nazwie CHANKAST v.0.25
Niestety ostatnie aktualizacja była bodajże w 2004 roku.

A oto link do oficjalnej strony

http://chanka.emulatronia.com/FrameSetDC_Down.htm


Wymagania tego emulatora są następujące:
Aby tylko uruchomić cokolwiek (pokaz slajdów):
procesor 1GHz
pamięć 256MB
GeForce2 32 MB
DirectX 9.0

Aby móć grać:
procesor 2-2.5Ghz
pamięć 512MB
GeForce4 64MB, a najlepiej Radeon 9700 128MB
DirectX 9.0
2.Gdzie znajde liste kompatybilność owego emulatora.
A zjajdziesz w tym temacie...
http://ngemu.com/dc/chanka.php?action=compat
wszystko ładnie dobrze zrobiłem ale gra niechce mi dizłać tz. emu zawiesz się na amen
Należy zaopatrzyć się w wersje 0.2a i 0.25 + BIOS (nie pytaj skąd) i można testować komercyjne gry (jak coś nie pójdzie na v.0.25 to może będzie lepiej na v.0.2a).
plik z grą ma rozszerzenie .nrg
Tu może być pies pogrzebany...
1.Gra zrzucona przy pomocy NERO... (w głowie sięnie mieści by przy pomocy takiego badziewia zrzucać komerycyjne gry... )
Jestem przekonany że masz oryginał, bo przecież nie ukradłeś tej gry sciągając jej np. z Internetu więc pewnie...
2.Gra nie jest selfboot ( o ile się nie mylę emu obsługuje tylko gry SB)
Zrzuć grę przy pomocy np DiscJuggler lub Alkohol 120 i stwórz własnego selfboota
Obecnie takze dużo się mowi o nowym emulatorze nullDC

i sam jestem ciekaw kiedy nastąpi pierwszy release tego emu
Zamienię mój komp: ATLONXP 2400+ 768MB DDRAM Asus Radeon 9600XT 128MB(128bit) 2X80 GB HDD na garść magicznej fasoli :-) << już dawno wymienione a zupa fasolowa zjedzona!
UPDATE!!
AMD Venice3000+ GF 6600GT PCI-EX16X 2x512 Dual RAM Patriot (TESTUJEMY?)
ODPOWIEDZ