Pro Ev Soccer na PSX1

Ogólne dyskusje na temat gier.
Gość

Pro Ev Soccer na PSX1

Post autor: Gość »

ha. sciaglem se z emula cos takiego jak wyzej. i niby to pes2, ale wiecie.
1. beznadziejna grafika nawet w porownniu do iss2.kolory takie blade.
2. nowe druzyny,menu inne- wiec hyba pes2.
3. ta zmiana przy przyspieszeniu(zachowanie)
czy to naprawde jest pes2? a jesli tak to chyba jaks niezle okrojona,gorsza,nedzniejasza versja...
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

A czego się spodziewasz po wersji z netu???Obejzyj sobie pare postow bedziesz wiedzial o cio biega jakby.Wersje z kazy,emula tódzież innych takich są maksymalnie krojone po by można było je łatwo ściągnąć.
Zresztą sam to zauważyłes
niezle okrojona,gorsza,nedzniejasza versja
Wiec w odpowiedzi na postawione pytanie - to może być PES2
Obrazek
SoVa
User
User
Posty: 52
Rejestracja: 25 sierpnia 2003, 16:21
Kontakt:

Post autor: SoVa »

Gry sciagane z neta sa naprawde beznadziejne... a ich jakosc ehh :/ to szmelc !!
Obrazek
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

SoVa pisze:Gry sciagane z neta sa naprawde beznadziejne... a ich jakosc ehh :/ to szmelc !!
Z tym się raczej nie zgodzę. Ofkors - są takie wersje, które nie działają lub są okrojone, ale od czasu kiedy zacząłem ściągać soft z netu (nie bij w_m ;-)) tylko 1 czy 2 razy zdarzyło mi się że coś nie działało (a ściągam na prawdę w masowych ilościach).
Ściąganie z netu ma swoje minusy (jak wszystko), ale nie powiedziałbym że wszystkie są beznadziejne. Jeśli się wie jak i gdzie szukać to prawdopodobieństwo zassanie czegoś walniętego jest na prawdę małe (oczywiście azchęcam wszystkich do kupowania oryginałów, a nie ściągania z netu :twisted:).
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Re: Pro Ev Soccer na PSX1

Post autor: Tomi »

Anonymous pisze:ha. sciaglem se z emula cos takiego jak wyzej. i niby to pes2, ale wiecie.
Ja również teraz ściągam właśnie niby to jest ISS PRO Evolution 2 ale jak wczoraj obejrzałem komentarz do tego pliku to się okazało że ktoś napisał tak:
błędny, el is iss pro1
Nie przejmuje się tym już ponieważ mam już 120 MB ściągnięte i nie chce mi się od nowa ściągać lepszej części tej gry ale nie zapominajmy że jak wyszła ta część to się grało godzinami. :)
Boltos
User
User
Posty: 37
Rejestracja: 04 sierpnia 2008, 00:54

Post autor: Boltos »

ja miałem kiedys PESA1 pod psx jak na ta konsole to nie ma co wybrzydzac :P
Obrazek
ODPOWIEDZ