DBZ , ile wyciśnie.

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Jak dzieci jak dzieci... Pobijcie sie jeszcze. :P
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
Tasior
Junior
Junior
Posty: 8
Rejestracja: 15 grudnia 2007, 09:47

Post autor: Tasior »

Ostatnia prośba , moze ktoś wrzucić na rapida pacze z emu na którym grał bo mi nie chce sie odpalić budokai 3, albo podajcie config. bo wyskakuje:patches not found can't apply patches crc= i tu jakieś liczby
Rozzelinni
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 20 lutego 2006, 11:03

Post autor: Rozzelinni »

http://youtube.com/watch?v=sQ7NZKdDCtE&feature=related

My quad is @ 3ghz. Routinely passing the 70fps mark. Showing Intro, FMV's and Battle Scenes. I am now using gsdx 1.7 and fps never go below 86fps. It's not rare for the 120fps mark to be broken.

Turkot się myli tu jest filmik jak PCSX2 chodzi na Core 2 Quad Q6600

Gra Final Fantasy X

Więc warto kupić Czterojajowca nisz dwujajowca, a lepsze już mieć wersje czterojajowca Extreme, taki procek to już windows widzi 8 Procków :o

ale w lecie lub pod koniec roku 2008 PCSX2 będzie miał finalna wersje 1.0 i wszystkie gry pójdą.

pozdrawiam.....
PC:
Motherboard 945P-DS3
CPU: Pentium D 3GHz VT
Ram: 2GB
GeForse 7300GT 256MB
Lite-On DVD-RW
HDD: Segate 320GB SATA II
OS: WinXP SP2
turkot
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 16 stycznia 2005, 22:57

Post autor: turkot »

Rozzelinni pisze:http://youtube.com/watch?v=sQ7NZKdDCtE&feature=related

My quad is @ 3ghz. Routinely passing the 70fps mark. Showing Intro, FMV's and Battle Scenes. I am now using gsdx 1.7 and fps never go below 86fps. It's not rare for the 120fps mark to be broken.

Turkot się myli tu jest filmik jak PCSX2 chodzi na Core 2 Quad Q6600

Gra Final Fantasy X

Więc warto kupić Czterojajowca nisz dwujajowca, a lepsze już mieć wersje czterojajowca Extreme, taki procek to już windows widzi 8 Procków :o

ale w lecie lub pod koniec roku 2008 PCSX2 będzie miał finalna wersje 1.0 i wszystkie gry pójdą.

pozdrawiam.....
kollejny znawcasie znalazl....idz na oficjalne forum pcsx'a i poczytaj troszke o wykorzystywaniu procesorow przez tenze program a pozniej pisz takie niepotrzebne posty
c2d e4500 ---- 2gb ddr2 800 ---- Asus GF8600GTs
Rozzelinni
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 20 lutego 2006, 11:03

Post autor: Rozzelinni »

:lol:
ale jesteś dzieciny że szok testowałeś nie, a tamci testowali, więc co ty gadasz. Na Stronie PCSX2 jeszcze nie testowali więc użytkownicy zrobili przysługę i u nich działa.

Ja ci podałem link więc nie sprzeczaj się.
Nie wiem jak na AMD Phenom.

Pozdrawiam...
PC:
Motherboard 945P-DS3
CPU: Pentium D 3GHz VT
Ram: 2GB
GeForse 7300GT 256MB
Lite-On DVD-RW
HDD: Segate 320GB SATA II
OS: WinXP SP2
turkot
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 16 stycznia 2005, 22:57

Post autor: turkot »

pffffff... czytales ? czy kierujesz sie tylko filmikiem z youtuba ? napisze krotko i zwiezle, pscx wykorzystuje tylko 2 rdzenie procesora ( naewt jak masz ich 4) a wszystko zalezy od mocy jaka kazdy z procesorow ma...
c2d e4500 ---- 2gb ddr2 800 ---- Asus GF8600GTs
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Widzę ,że trzeba zakończyć tą kłótnie. Pcsx2 może działać szybciej na 4 jajowym procku ale nie musi. Jedne gry mogą chodzić na nim szybciej inne wolniej. Więc skończcie już to przekomarzanie się.
Obrazek
ODPOWIEDZ