PCSX2 vs. GTA:SA

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

zgadzam sie emu PS3 to dopiero za 10 lat moze będzie ;]
Pentium D 2 rdzenie 2666mhz 1024 DDRII DUAL CHANNEL 2xSamsung 160gb 7200obr GeForce 7300GS 256MB
>>>PSEmu<<< FOREVER

Oj nie ładnie winter mute robic w konia "darmowe gry na ps2" heheeh
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Bomber pisze:zgadzam sie emu PS3 to dopiero za 10 lat moze będzie ;]
No tak my tu rozmawaimy o emulaorze PS3 a PS2 jeszcze nie jest w pełni stabilny :P I wracając to Newsa to mam pytanko czy po zmianie kodu aby obsługiwał GTA SA nie zmieniło się nic z Prędkością Final Fantasy X ?
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

Nie czytałeś przecież widziałeś wyzej wypowiedz winter mute ze autorzy maja problemy bo jak ruszą jedno to drugie sie kisi wiec nie sądze aby i FFX było wyjątkiem pewnie też chodzi z zawrotna predkoscia 5 fps :(
Pentium D 2 rdzenie 2666mhz 1024 DDRII DUAL CHANNEL 2xSamsung 160gb 7200obr GeForce 7300GS 256MB
>>>PSEmu<<< FOREVER

Oj nie ładnie winter mute robic w konia "darmowe gry na ps2" heheeh
Mertruve
User
User
Posty: 50
Rejestracja: 20 lipca 2005, 10:47
Kontakt:

Post autor: Mertruve »

No panowie dawać komentarze. Ma ich być powyżej 15, a mój jest trzynasty. Co do emulacji PS3. Nie zabiorą się za nią tak prędko. Emulatora PS2 od razu także nie zrobili, a do dziś nie jest perfekcyjnie skończony. Niektórzy dalej zajmują się jeszcze PSX więc wszystko przed nami.
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

dobra nie ma co gadać o ps3 :/ jak nawet go jeszcze nie ma w sprzedaży a co dopiero o emu tej konsoli. ważne jest to ze jak narazie wyglada na to iż poczekamy z pare jak nie wiecej miesięcy zanim autorzy PCSX2 (tak czarnowidz ze mnie) wydają nową wersje tego emu oczywiscie najpierw musza sie uporać z problemami które ostatnio napotkali.

Panowie jestesmy z wami!!!!
Pentium D 2 rdzenie 2666mhz 1024 DDRII DUAL CHANNEL 2xSamsung 160gb 7200obr GeForce 7300GS 256MB
>>>PSEmu<<< FOREVER

Oj nie ładnie winter mute robic w konia "darmowe gry na ps2" heheeh
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ehhh brakło 1 komentarza więc ja zrobię K.O :D
wolumin pisze:Mam tylko nadzieje, że po wypuszczeniu PS3 autorzy nie porzucą projektu PCSX2, tam jak to miało miejsce z PCSX.
Raczej mało prawdopodobne zwarzywszy, że zarówno pod względem kompatybilności jak i prędkości emulacji pomiędzy PCSX i PCSX2 jest przepaść -> podczas gdy PCSX uruchamia przynajmniej 70-80% gier i emuluje je z pełną prędkością to w chwili obecnej PCSX2 uruchamia ich zaledwie kilka, w dodatku z prędkością porównywalna do power-pointa. Co prawda sytuacja poprawi się po opublikowaniu v0.9, ale to wciąż nie to.
wolumin pisze:Ja też myśle że na dzisiejszych procesorach było by głupstwem brać się za emulacje PS3. Procesor Cell tam zastosowany ma potworną wydajność.
Nie twierdzę że kiedyś nie powstanie emu PS3, ale całkowicie zgadzam się z powyższym -> teoretyczna wydajnośc PS3 jest praktycznie 2-krotnie większa aniżeli większości superkomputerów w naszym kraju [i nie mówię tu o PCtach lecz np. o holk'u - klaster oparty na 288 procesorach Itanium 2]. Cóż, nie okłamujmy się dzisiejsze PeCety są ledwie w stanie pociągnąć gry na emulatorze PS2, o emulacji PS3 możecie narazie zapomnieć :D
Daniu pisze:w obecnej chwili staramy się uruchomić emulator na procesorach (przynajmniej większość) 32 bitowych a na 64 emulator chodzi o niebo lepiej
Kto tak powiedział? 64bitowy PCSX2 nie został nawet potwierdzony i nie wiadomo kiedy się pojawi. Autorzy coś tam przebąkuja o 64bitach, ale to nic pewnego.
Daniu pisze:I wracając to Newsa to mam pytanko czy po zmianie kodu aby obsługiwał GTA SA nie zmieniło się nic z Prędkością Final Fantasy X ?
Spadła, ale nie tak znacząco jak w przypadku GTA... Poza tym miało to miejsce jakiś czas temu i szczerze powiedziawszy nie wiem jak wyglada w chwli obecnej... możliwe że działa z zawrotna prędkością, możliwe że trochę wolniej :P

Tak czy siak... mamy 15 komentarzy - nowy nius wyladuje na stronie dziś wieczorem :D
2BII!2B
Xaero-7
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2006, 13:14

Post autor: Xaero-7 »

Ja mam pytanie, czy pójdzie mi San Andreas na takim sprzęcie?
Intel Celeron 1.7GHz - NVIDIA GeForce 6200 256 RAM 256 BIT - 256 RAM DDR?

PS Macie screeny z gry?
ODPOWIEDZ