Strona przechowuje informacje w plikach cookies, zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz dokonać zmian zasad korzystania z ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki i/lub UKRYĆ ten komunikat.
PSEmu: PlayStation Emulation
Serwis PlayStation PlayStation 2 Forum IRChat

Strona Główna » Niusy » Na stronie
>> Test and stuff Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2006 11 26 17:36    Temat postu:  Test and stuff    

Mam dla Was dwie wiadomości - dobrą i złą. Zacznę od złej :] Otóż wygląda na to że w związku z natłokiem obowiązków zapowiadany jakiś czas temu duży update będzie musiał poczekać co najmniej do 20 grudnia. Jednakże [i tu dobra wiadomość] nie tak dawno udało mi się:
  • poprawić autoryzację, która przestała działać po zmianie forum... więc działy takie jak ustawienia czy lista kompatybilności powinny bez przeszkód rozpoznawać Waszych użytkowników. Jeśli jednak będą z tym problemy proszę usunąć ciasteczka PSEmu.pl i dokonać (re)logowania na forum.
  • poprawiłem także skrypt listy kompatybilności, który w sekcji PlayStation 2 nie działał tak jak należy... więc dodawanie grywanych tytułów i komentarzy do tych dla emulatora PCSX2 nie powinno już stanowić kłopotu.
  • zaktualizowałem informacje w dziale Emulatory zarówno sekcji PlayStation jak i PlayStation2.
  • w końcu…

...wykonałem wstępne (30 tytułów) testy najnowszej wersji PCSX2 i wygląda na to, że autorzy dotrzymali słowa - najnowsza wersja pracuje bardzo stabilnie, nowy ZeroGS dorównuje osiągami wtyczce GSdx9, kompatybilność rzeczywiście poszła w górę, a jakość grafiki nie odbiega znacząco od tego co prezentuje konsola. Do największych przywar 0.9.2 zaliczyłbym natomiast całkowicie `skiełbaszoną` obsługę gier na płytach CD (trzeba zrzucać na dysk bo granie z napędu to tragedia) oraz rozpikselowane tła na wtyczce GSdx9. Więcej grzechów nie pamiętam, więc poinformuje tylko, iż kompatybilne / grywane tytuły wzbogaciły wspomnianą kilkukrotnie Listę Kompatybilności, a pełne info wrzuciłem tam gdzie zawsze :] Na zakończenie mała zagadka - z jakiej gry pochodzi powyższy fragment screenshot`a?

DARMOWE gry na PS2. megaROMS -> Click 1, Click 2, Click 3 !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
browar
Developer
Developer

PostWysłany: 2006 11 27 14:26    Temat postu:    

Gra na obrazku to Dragon Quest/ Dragon warrior 8. Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email 
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2006 11 30 15:20    Temat postu:    

Nie mogę się nie zgodzić - żabia gęba (w zasadzie król żabia gęba) pochodzi oczywiście z DQ8...

Szkoda, że odzew na zagadkę był wprost proporcjonalny do urody zescreenowanego jegomościa, ale cóż nie można mieć w życiu wszystkiego Razz

DARMOWE gry na PS2. megaROMS -> Click 1, Click 2, Click 3 !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
Strona 1 z 1 [3 Posts]  
Strona Główna » Niusy » Na stronie
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Obecny czas to 2020 01 20 06:54
Wszystkie czasy w strefie UTC + 4 (DST)