WEOL2007

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

WEOL2007

Post autor: winter_mute »

Co można robić nudząc się w pracy? Słodzisz szefowej, grzebać w PLD, zajmować się papierkową robotą, rozmawiać z kilkoma mniej lub bardziej ciekawymi klientkami, no i oczywiście zbijać bąki marudząc paru osobom na gg. Jak się jednak okazuje marudzenie na ww. komunikatorze nie jest jedynie moją domeną. Otóż w godzinach przedpołudniowych otrzymałem od Czarnego całą litanię informacji o
Obrazek
WEOL2007, czyli fan`owskiej modyfikacji gry Winning Eleven 2002, zawierającej 60 reprezentacji z całego świata,pełną Orange Ekstraklasę, 12 najlepszych klubów z Europy, aktualne stroje i statystkyki wszystki drużyn oraz różne dodatki typu: nowa piłka, bandy, kolor siatek, logo, title itp. Miłośników WE i rozgrywki odsyłam do serwisów: WEOL.go.pl po najnowsze informacje o projekcie, YouTube po wideo-prezentację łatki oraz RapidLeecher po samego patcha (z auto-instalatorem). W razie wątpliwości - pierwszy akapit niniejszego niusa to oczywiście ;P żart, gdyż zawsze niezwykle sumiennie wykonuje swoje obowiązki i nigdy nie nudzę w pracy, tudzież nie słodzę szefowej ;]
2BII!2B
ODPOWIEDZ