Problem

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation 2 innych niż PCSX2, czyli.: Neutrino, PS2Emu, itd.
Awatar użytkownika
-MrShadow-
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 04 kwietnia 2009, 14:02

Problem

Post autor: -MrShadow- »

Witam. Jestem absolutnie zielony w emulacji PS2, więc zgłaszam się do Was, wyjadaczy. Otóż, kupiłem któregoś dnia Gran Turismo 4 na PS2. Ze względów technicznych moja konsola już nie jest w stanie tego uruchomić. Pobrałem emulator "Pcsx2_0.9.6_source" oraz zestaw pluginów ze strony głównej. I co mam zrobić dalej? Nie mam ikony startowej dla programu, i nie wiem gdzie wkleić pobrane pluginy. Ponadto czy mam ściągać coś jeszcze? Sama konfiguracja gry raczej nie będzie stanowić problemu bo skorzystam z ustawień w zakładce kompatybilności. Proszę o pomoc i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Po pierwsze - wersja source jest przeznaczona dla amatorów programowania. Ty zaś potrzebujesz najzwyklejszej wersji... (nazwijmy ją) "Pr0" ;) Paczka zawiera zestaw w miarę aktualnych pluginów.
Po drugie - Gran Turismo 4 w dalszym ciągu nie jest w pełni grywalne. Proponuję poczytać nasze forum (np. ten topic)
Obrazek
Awatar użytkownika
-MrShadow-
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 04 kwietnia 2009, 14:02

Post autor: -MrShadow- »

Tak, o takiej wersji myślałem. Serdeczne dzięki. Co do GT4, zobaczyłem na jakim sprzęcie to chodzi "w miarę płynnie" i widzę że u siebie zobaczę góra napisy początkowe ;) Cóż, czas pozbierać na PS3, to problem zniknie.

Pozdrawiam
"Killing is an art. I am an artist, and the weapon is a brush in my hands."
Shadow
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie wszystkie PS3-ki umożliwiają grę w GT4 :)
2BII!2B
Awatar użytkownika
-MrShadow-
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 04 kwietnia 2009, 14:02

Post autor: -MrShadow- »

Hmm. Życie jest okrutne :wink: Z drugiej strony, XBOX 360 jest tańszy i daje równie duży wybór gier ;) Cóż, maturę napiszę w tym roku, i mogę zacząć oszczędzać na konsolę (i studia) :P
"Killing is an art. I am an artist, and the weapon is a brush in my hands."
Shadow
klonoista
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 07 czerwca 2009, 19:23

PCSX2 pluginy

Post autor: klonoista »

mam problem jak włączam pcsx2 i chce włączyć plugina GSdx9 ...SSE2(jakoś tak ) i chce cokolwiek zrobić to pcsx2 mi się wyłącza. CO robić HELP??
ODPOWIEDZ