PCSX2 0.9 WIP v1

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

PCSX2 0.9 WIP v1

Post autor: winter_mute »

Stało się reguła że informacje dotyczące postępów PCSX2 wyciekają w bardzo wolnym tempie lub nie przedostają się do publiki wcale. Jednakże jakiś czas temu od autorów i betatesterów zawzięci emu-maniacy wydusili kilka informacji, na temat nowej odsłony PCSX2:
  • kolejna wersja emulatora oznaczona będzie numerkiem 0.9
  • termin premiery PCSX2 0.9 to najprawdopodobniej grudzień, bardzo możliwe, że w okolicy Mikołaja
  • prace jak w poprzednich kilku wersjach wciąż będą się skupiały nad poprawą kompatybilności programu.
  • na ogólny wzrost prędkości z przełomowym skokiem (np. z 1 do 30 fpsów) nie ma co liczyć
  • autorzy zapowiadają dużą niespodziankę, szczegółów co prawda nie zdradzili, ale mam cichą nadzieję że FinalFantasyX będzie grywalny, a gry 2D będą pracować z przyzwoita liczbą fpsów.
To tyle informacji na dziś, na zakończenie garść screenów z gier, które wg. zapewnień autorów będą pracować pod PCSX2.
Obrazek Obrazek Obrazek
Gdyby ktoś nie wiedział lub nie zauważył: po kliknięciu w obrazek wywołujesz jego powiększenie, a gry przedstawione na screenach to: Burnout2 (!), Capcom vs. SNK 2 oraz DreamMix: World Fighters. Tyle na dziś, a więcej i obrazków ujrzycie niebawem. #EoN
2BII!2B
Mertruve
User
User
Posty: 50
Rejestracja: 20 lipca 2005, 10:47
Kontakt:

Post autor: Mertruve »

No i mnie się podoba:) Czekam z niecierpliwością.
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

jak zwykle smakowite screeny lecz szkoda ze prędkosc słaba :/
Mertruve
User
User
Posty: 50
Rejestracja: 20 lipca 2005, 10:47
Kontakt:

Post autor: Mertruve »

no na prędkość sobie jeszcze poczekamy, cud, że niektóre tytuły w ogóle chcą odpalić. Jestem dobrej myśli :P
ODPOWIEDZ