PCSX2 szybszy

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
Mertruve
User
User
Posty: 50
Rejestracja: 20 lipca 2005, 10:47
Kontakt:

Post autor: Mertruve »

Ooooo tego jeszcze nie widziałem:) Bomber nie denerwuj się=] Nie miałem nic złego na myśli. Fajny fpsik...
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Taa.... tylko problem w tym, że tylko w tym miejscu w grze, gra osiąga tyle fps...
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Zardon pisze:Taa.... tylko problem w tym, że tylko w tym miejscu w grze, gra osiąga tyle fps..
Poprzednio osiągała ponad 50 >
http://www.psemu.pl/index.php?dzial=Niu ... s&nid=1726
... więc jakby na problem nie spojrzeć to mamy do czynienia z ok. 20 klatkowym przyśpieszeniem w przypadku hipeeer-wypasnej maszyny, z której pochodzą rekordowe osiągi. Na słabszych kompach nie wyglada to, aż tak kolorowo, ale nie znaczy to jednak iż 10-cio klatkowy skok nie ucieszy nikogo :D

Zła wiadomość jest natomiast taka, iż przyrost prędkości nie obejmuje wstawek filmowych wiec trzeba się przygotować na oglądanie FMV z prędkością 1-4 fps.
2BII!2B
Mertruve
User
User
Posty: 50
Rejestracja: 20 lipca 2005, 10:47
Kontakt:

Post autor: Mertruve »

Co i tak daje lipe... bo filmiki to w FF jedna z rzeczy najwazniejszych...
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Dlakogo lipa, dlatego lipa. Ja się cieszę....a wiesz czemu? Bo FF to tylko przykład, inne gry np. KINGDOM HEARTS też działają szybko.

winter_mute
Poprzednio osiągała ponad 50
Wiem, wiem, orientuje się ;) chę wytłumaczyć tylko takiemu Bomberowi, że tamte moje screeny nie są wcale stare :P i gra przeważnie osiąga 20-30 fps a NIE 78....
Obrazek
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

hmm... no nic było mineło zły nie jestem :D
co do FFX to cieszę sie niezmiernie ze nie musze już czekac na emu bo sprawiłem sobie PS2 nówencje która niestety wypadła z transportu... ;)
Pentium D 2 rdzenie 2666mhz 1024 DDRII DUAL CHANNEL 2xSamsung 160gb 7200obr GeForce 7300GS 256MB
>>>PSEmu<<< FOREVER

Oj nie ładnie winter mute robic w konia "darmowe gry na ps2" heheeh
ODPOWIEDZ