Tekken Tag Tournament

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
kubens

Tekken Tag Tournament

Post autor: kubens »

Mam problem z grą Tekken Tag Tournament. Pożyczyłem ją od kumpla i zrobiłem image`a Clonem z libcrypt`em. Mam WinXP, próbowałem już wiele konfiguracji i nic nie pomaga. Przy włączaniu dosowym wszystko gra ale potem jak już ładuje główne okno to obraz jest cały czarny i nic się nie dzieje. Czy to wina obrazu gry czy zle skonfigurowałem ePSXe?
Mam AMD Duron 850 i GeForce 200 MX.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

NIe ten system

ePSXe jest emulatorem systemy PSX (Sony Playstation), a nie PS2 (Sony Playstation 2), przykro mi musisz poczekać, gdyż w pełni działających emulatorów PS2 jeszcze nie ma > więcej informacji znajdziesz TUTAJ
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Już niedługo będziesz mógł poszpilać w TTT na emulatoże Zinc (już s screeny :D) więc jeszcze z miesiąc (tak przewiduje) i będzie się treba wyposażyć w prowiant i duuużo drutu kolczastego :D :)
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Już niedługo będziesz mógł poszpilać w TTT na emulatoże Zinc (już s screeny ) więc jeszcze z miesiąc (tak przewiduje) i będzie się treba wyposażyć w prowiant i duuużo drutu kolczastego
Wydaje mi się, że ktos tu jest wielkim optymistą.Jeżeli emulator PS2 miałby działać już za miesiąc to może by tak zrobić jakiś skok na bank i zmienić sprzęt , bo jhak na razie wydaje mi się, że nieweile osób posiada taki , aby mogły na nim śmigać gierce z tego systemu.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

To nie emulator PS2 tylko Namco System 12 czyli automatu na który ukazazł się TTT długo przed tym jak ukazała się wersja PS2, która w gruncie rzeczy jest całkowicie inna [czyt. napisana od początku] :!:

Więcej informacji na temat S12 + screeny znajdziesz TUTAJ
BTW; nie cieszyłbym się jednak za bardzo, bo nowy Zinc został dopiero co zapowiedziany i wątpie by tak odrazu się ukazał... co więcej stary Zinc ma nadal pewne bolączki - gdzie ten dźwięk :(
2BII!2B
Szczuru -

TTT

Post autor: Szczuru - »

Bati pisze:Już niedługo będziesz mógł poszpilać w TTT na emulatoże Zinc (już s screeny :D) więc jeszcze z miesiąc (tak przewiduje) i będzie się treba wyposażyć w prowiant i duuużo drutu kolczastego :D :)
Masz Racje Zajrzyj na www.emudreams.pl Tam jush sa skreeny z tk1,tk2,tk3 i pisze że bardzo niedługo bedzie ttt
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Re: TTT

Post autor: BzyRes »

Szczuru - pisze:
Bati pisze:Już niedługo będziesz mógł poszpilać w TTT na emulatoże Zinc (już s screeny :D) więc jeszcze z miesiąc (tak przewiduje) i będzie się treba wyposażyć w prowiant i duuużo drutu kolczastego :D :)
Masz Racje Zajrzyj na www.emudreams.pl Tam jush sa skreeny z tk1,tk2,tk3 i pisze że bardzo niedługo bedzie ttt
Tak, tylko że ten news o TTT jest chyba sprzed miesiąca :)
ODPOWIEDZ