Multi-update

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Multi-update

Post autor: winter_mute »

Na początku swego listu ;] chciałby przeprosić za marcowy deficyt nowości na stronie. Miałem masę spraw na głowie i niestety aktualizacja serwisu nie wiodła prymu w hierarchii priorytetów. Na szczęście w przeciągu ostatnich kilku dni udało mi się znaleźć trochę wolnego czasu, dlatego też postanowiłem wynagrodzić Wam wczesniejsza posuchę i wrzucić większa ilość materiałów, dzięki czemu w dzisiejszej aktualizacji na stronę trafiają następujące zmiany:
  • added translation link for non-polish hosts :]
  • zaktualizowałem dział Emulatory /w sekcji PSX/ odświeżając i poszerzając informacje dotyczące ePSXe i SSSPSX oraz dodając dwa nowe opisy emulatorów: pSX oraz Xebra
  • zaktualizowałem zawartość działu FAQ /w sekcji PS2/ dodając informacje, których najczęściej szukacie na forum
  • w wielkich bólach dodałem kolejną porcję linków do naszej bazy dzięki czemu, liczba odnośników przekroczyła w końcu magiczna barierę 100 sznurków
Tradycyjnie, korzystając z okazji chciałbym podziękować następującym osobom: Tomi, Master, zdunek89 i nmc_zmc... za ich tegoroczny wkład w rozwój Listy kompatybilności ePSXe. Tyle na dziś. Logout.
2BII!2B
ODPOWIEDZ