Strona przechowuje informacje w plikach cookies, zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz dokonać zmian zasad korzystania z ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki i/lub UKRYĆ ten komunikat.
PSEmu: PlayStation Emulation
Serwis PlayStation PlayStation 2 Forum IRChat

Strona Główna » Off Topic » Hardware
>> Przejściówka do PC na pada Dual Shock 2 . . . Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Piciu
User
User

PostWysłany: 2008 01 25 20:53    Temat postu:    

1. Dzialaja bez problemow i zwolnien emulatora u mnie Smile
2. Tak, analog mode/digital mode - zmienia sie jak przelaczasz na padzie.
Czy rozpoznaje inaczej DS1 nie mam pojecia - nie posiadam DS1
2b. Pokazuja sile nacisku na wybrane 2 klawisze
3. sa 2 opcje:
- direction buttons mode - auto / pov / direction / button
- controller mode - auto / ddr / analog / digital / pressure (jezeli wybierzesz pressure to aktywne wtedy sa 2 wybrane przyciski jako analogowe)
4. wybor 2 "analogowych przyciskow"
5. screen

sterowniki > http://www.mayflash.com/Download.htm (PC037 Super Joy Box 3 pro - June 12nd, 2006 - Win 98/Me/2000/XP)
moje aukcje > http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=544944

manual:
http://rapidshare.de/files/38406780/joy_box_3_pro_manual.rar.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen 
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2008 01 26 15:18    Temat postu:    

Cytat:
1. Dzialaja bez problemow i zwolnien emulatora u mnie
Ok, dzięki za info.
Cytat:
sterowniki >
Niestety nie działają z innymi, w tym przypadku z moją przejściówką :]
Cytat:
moje aukcje >
Hmmm, a co tam Very Happy zalicytuję

edit: jakie minimum ustawiłeś?

DARMOWE gry na PS2. megaROMS -> Click 1, Click 2, Click 3 !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
hom3r
Nowicjusz

PostWysłany: 2008 01 31 16:44    Temat postu:    

witam mam taki problem - (posiadam oczywiscie pada DS2 + przejsciowka) mianowicie grywam sobie w fife dosc czesto - i w przypadku ( dzieje sie tak nawet w panelu sterowania ) gdy mam ustawione strzalki wszystko chodzi ale tak jakby nie wykrywalo galek Smile - natomiast gdy wlacze galki wszystko cacy dzialaja i strzalki i galki. Teraz chodzi o to ze w grze potrzebne mi sa bardziej strzalki - do ruchu zwlaszcza (galki oczywiscie tez sa przydatne ale nie dzialaja) - czy moze byc to sprawa przejsciowki?
Mam wlasciwie przejsciowke widmo - 0 sterownikow tylko firma w miare znana BigBen - robia m.in maty do konsol etc. Macie jakies pomysly?
Jeszcze jedna rzecz licytowalem ta przejsciowke ktora wystawiles - jaka jest cena minimalna ? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 
simon481
Nowicjusz

PostWysłany: 2008 02 05 21:04    Temat postu:    

Ja znalazlem Super Dual Box Pro w jakims sklepie internetowym http://stepsklep.kei.pl/product_info.php?products_id=58
z tego co czytalem to jedne z lepszych przejsciowek do pada Czy oplaca sie kupic ja w tej cenie ?
Powrót do góry
Piciu
User
User

PostWysłany: 2008 02 05 22:44    Temat postu:    

Taniej bedzie zamowic z play-asia.com
Co do jakosci to masz racje Smile
Powrót do góry
ddrm
Nowicjusz

PostWysłany: 2008 03 18 01:03    Temat postu:    

siema
mam problem z przejsciowka a nie chce nowego tematu zalozyc wiec pytam tu
mam kierownice manty i ona ma koncowke do konsoli, w komplecie jest tez przejsciowka na usb, kierownica mi ladnie dziala wszystko ale niedawno pozyczylem pada od ps i gdy go podlaczam to niby dziala ale jak zaczynam grac to prawa galka dziala w druga strone, nie chodzi o invert Y czy X tylko o zamiane X z Y, (gdy ruszam analogiem w prawo i lewo to obaz lata w gore iw dol) nie wiem jak mam zrobic aby to dzialalo prosze o pomoc
sterowniki byly instalowane juz liczne i na wszystkich dzieje sie to samo
teraz mam te co tu byly napisane niedawno dla przejsciowek manty i to samo jest
pozdrawiam
Powrót do góry
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2008 03 18 21:13    Temat postu:    

Cytat:
nie chodzi o invert Y czy X tylko o zamiane X z Y, (gdy ruszam analogiem w prawo i lewo to obaz lata w gore iw dol) nie wiem jak mam zrobic aby to dzialalo prosze o pomoc
Nie wiem czy mowa o emulacji, czy o grach dla PC, ale z racji czemu serwis jest poświęcony przyjmiemy że chodzi o np. ePSXe. Tak więc jeśli gra absolutnie nie wymaga analogów (czyli powiedzmy nie jest to taki ApeEscape) to wystarczy wyłączyć sterowanie analogowe na padzie, skonfigurować emulator korzystając jedynie z sterowania cyfrowego, włączyć emulator i po wszystkim przełączyć się na sterowanie analogowe, powinno grać.

Jeśli myk nie zadziała to należałoby poszukać (tu ogólnie do aplikacji się odnoszę) opcji ustawiania osi i skonfigurować pionową za pomocą ruchów poziomych, a poziomą pionowych. Emulatory to umożliwiają. Co do innych programów, nie wiem.

Z innych dywagacji, dojść można do wniosku że cały szkopuł tkwi w fakcie że przejściówka jest przeznaczona dla kierownicy, w związku z czym zamiana osi mogła być celowa i wykonana dla dwojakich celów: (a) lepsze, a wręcz jedyne działające ustawienia z kierownicą (b) chłyt małketingowy - jak użytkownik chce przejściówkę do padów, niech kupi drugą dla w/w kontrolera.

Enter.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
Shady
Nowicjusz

PostWysłany: 2008 06 15 18:06    Temat postu:    

Siemka, mam pytanko. Czy jak podłącze DS2 do kompa poprzez przejściówkę, to czy przyciski będą działały analogowo? Chodzi mi konkretnie o kółko, krzyżyk, trójkąt i kwadrat. Jeżeli tak, to jaką przejściówkę musiałbym kupić żeby mi to działało. Z góry dzięki za odpowiedź.

PS. W innym temacie jest odpowiedź na to pytanie (tj. że nie będą działały w ten sposób, tylko komp je wykryje jako zwykłe przyciski nieanalogowe)), ale są to posty sprzed 2 lat, więc może sie coś zmieniło w tej kwestii.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Piciu
User
User

PostWysłany: 2008 07 14 01:19    Temat postu:    

Zobacz opis Joy boxa pare postow wyzej... Wink
Powrót do góry
Albin666
Nowicjusz

PostWysłany: 2008 07 28 00:46    Temat postu:    

Chciałbym się z wami przywitać gdyż to mój pierwszy post i w ogóle przeczytałem wszystkie tematy odnośnie przejściówek. Szukam przejściówki na 2 pady, żadne tam sprowadzane z chin czy skądinąd.
Większość linków była już wygasła więc przeszperałem allegro i znalazłem takie cuda.
http://allegro.pl/item398842615_super_dual_box_advance_2_pady_do_pc_r2pol_.html
http://www.allegro.pl/item399427607_przejsciowka_na_dwa_pady_ps2_na_pc_usb_gwarancja.html
http://allegro.pl/item401178946_konwerter_na_dwa_pady_z_psx_ps2_do_pc.html
http://allegro.pl/item400749543__okazja_konwerter_2_pady_ps2_do_pc_okazja_.html

i co takiego tracę z możliwości Pada DS2 używając go przez w/w konwerter?

I następna rzecz to Pad SD2. Czy jeżeli kupie np w Empiku czy tym podobnym sklepie to mam wręcz 100% pewność oryginalności produktu?

Dziękuje za odpowiedź Smile
Powrót do góry
Eysmond
Moderator
Moderator

PostWysłany: 2008 07 28 23:01    Temat postu:    

Jesli kupisz w Empiku to mozesz byc pewny ze sprzet jest oryginalny oczywiscie jesli kupisz pada sony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG 
t.onair
Nowicjusz

PostWysłany: 2008 10 01 22:58    Temat postu:    

Witam,

Jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany kupnem przejściówki Super Joy Box 3 PRO to tutaj jest jedna na sprzedaż:

http://allegro.pl/item450496660_super_joy_box_3_pro_od_1zl_bcm_konwerter_ps2_usb.html
Powrót do góry
wl.przemek
Junior
Junior

PostWysłany: 2008 11 21 23:57    Temat postu: Dual shock 2 i problem z przejsciowka firmy dragon ....    

Witam Smile
Niedawno sprawiłem sobie pada Sony dual Shock 2 i do tego przejściówkę firmy Dragon Plus bez żadnych sterowników za ok 14 zł i tak po podłączeniu do PC komputer wykrywa go lecz w grach niestety nie działa w pełni nie ma wibracji i niektórych przycisków nie da się przypisać wogóle wiec nie wiem czy ta przejściówka nie jest kompatybilna z tym padem czy jest uszkodzona jak to wygląda Question
http://www.allegro.pl/item479851720_markowy_adapter_2w1_na_pady_ps2_do_pc_i_ps3_usb.html
czy ktos moze mi pomoc Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG 
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2008 11 23 13:03    Temat postu:    

Było o tym wielokrotnie - bez sterowników wibracje działać nie będą

Powrót do góry
wl.przemek
Junior
Junior

PostWysłany: 2008 11 23 14:45    Temat postu:    

Ok czytałem o tym lecz ja nie mam do tej przejściówki żadnych sterowników po prostu nie było Exclamation Wiec jeżeli mogę prosić o pomoc w sprawie sterowników to będę wdzięczny bo to chyba jakiś nietypowy adapter a druga sprawa odnośnie przypisywania przycisków to tez wina braku driverów Idea
dzięki z góry....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG 
Strona 3 z 4 [55 Posts]   Idź do strony: Poprzedni 1, 2, 3, 4 Następny
Strona Główna » Off Topic » Hardware
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Obecny czas to 2020 02 23 02:57
Wszystkie czasy w strefie UTC + 4 (DST)