chce kupic nowy komputer

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation 2 innych niż PCSX2, czyli.: Neutrino, PS2Emu, itd.
manosike
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 20 lipca 2008, 17:11

chce kupic nowy komputer

Post autor: manosike »

chcialbym sobie kupic nowy komputer wsasadzie dostane na gwiazde parametry bede takie:
intel core 2 duo e8500 3.16ghz
2gb ram
geforce 9800 gtx galaxy 512 mb
czy na tym kompie pogram w nba street v3 ,v2 i fife street 2,fight night round 3.
miguelpl90
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 28 września 2008, 12:40

Post autor: miguelpl90 »

ja sie dolaczam do tematu zeby nie tworzyc kolejnego

czy to wystarczy aby odpalic FFX FFX-2 ?

parametry mojego lapto:

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T7250 @ 2.00GHz
2GB RAM
Microsoft Windows Vista Home Premium Edition, 32-bit (Build Service Pack 16001)
NVIDIA GeForce 8400M GS
N25
User
User
Posty: 90
Rejestracja: 23 marca 2007, 22:53

Post autor: N25 »

FFX'y są dobrze emulowane, raczej starczy ;) a co do manosike skoro kompa dostaniesz dopiero na gwiazdke to po co juz wybierasz podzespoły ? Wszystko tak szybko idzie ze do gwiazdki, biorąc jeszcze pod uwage wszelkie promocje związane ze świetami, ceny tak pujdą w duł ze dasz rade w tej samej cenie kupić coś lepszego. Jak niemozesz się doczekać to poszperaj w necie o nowych podzespołach jakie mają do gwiazdki trafić na rynek. I tak samo co do gier jakimi ise interesujesz do tego czasu wyjdzie jeszcze pare wersji pluginów i samego emulatora więc kompatybilnośc mozę się zmienić.
jakby co to patrz tutaj: http://www.pcsx2.net/compat.php?c=key
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

miguelpl90 - pomyśl o lepszej grafice, przyda Ci się zarówno do emulacji jak i gier PC.
manosike - komp dobry [tylko nie zniszcz konfiguracji wsadzając tego w jakąś kiepską płytę główną], do zabawy z PCSX2 spokojnie wystarczy. Co do wymienionych tytułów - sprawdź na liście kompatybilności, bo na moje oko pograsz tylko w NBASv2, reszta jesli się uruchamiała była z dużymi przekłamaniami, ostatnim razem gdy osobiście sprawdzałem. Ale to było dawno temu więc najlepiej zrobisz sprawdzając samemu, tak jak pisałem przed chwilą.
http://www.pcsx2.net/compat.php
2BII!2B
ODPOWIEDZ