Emulator DC???

Masz problem z emulatorem innego systemu? Chcesz pogadać o emu NESa, SNESa, N64, SS, X-Box, DC itd? Zapraszamy
Sizzzu
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 10 kwietnia 2004, 14:10

Emulator DC???

Post autor: Sizzzu »

Pytanko mam takie kiedy ukaze sie Ikarus ?? i czy jest teraz emulator Dreamcasta ktory uruchami jakies komrcjalne gry i jest w miare kompatybilny... ??
i nastepny czy sa juz podane wymagania na przyszle emulatory DC np Icarusa bo jestem ciekaw czy moj komputer spelni jego wymogi...

Pozdrawiam...
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Jeste już emulator DC nazywa się Chankast. Najnoeszą wersje możesz ściągnąć z http://www.chanka.org/ . Do jego uruchomienia potrzebować będziesz 2 plików biosu i mosisz posiadać procesor który ma funkcje SSE.
Obrazek
Sizzzu
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 10 kwietnia 2004, 14:10

Post autor: Sizzzu »

hm a jakie prcesory maja funckje SSE ??

mam athlona XP 2400+...

Nastepna sprawa to czy tym emulatorem Chanka odpale kazda gre na DC???
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

hm a jakie prcesory maja funckje SSE ??
SSE - PentiumIII
SSE + SSE2 - PentiumIV
Nastepna sprawa to czy tym emulatorem Chanka odpale kazda gre na DC???
Nie, ale ze wszystkich dostepnych emu DC odpalisz nim największa liczbę tytułów/gier. Tu masz największą, znaną mi listę kompatybilności tego emulatora >
http://www.tradu-france.com/compatibili ... /index.php
2BII!2B
Sizzzu
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 10 kwietnia 2004, 14:10

Post autor: Sizzzu »

a da sie cos zrobic zeby emulator ten dzialal na Athlonie ?
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Ja mam słabszego Athlona od ciebie i mam w procku funkcje SSE więc twój też powinien je mieć na 100%.
Obrazek
Sizzzu
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 10 kwietnia 2004, 14:10

Post autor: Sizzzu »

W takim razie musze sprawdzic ten emulator :]
i jeszcze jedno pytanko na jakiej stronie mozna znalezc BIOS do tego emu???

A czy ktos z was gral na tym emulatorze ??? Jesli tak to na jakim sprzeci i jak wrazenia ?? ja mam Athlona Xp 2400 + , 512 ddr 400mhz i radeona 9200 czy na takim sprzecie dam rade pograc z przyzwoita grafika i w miare normalna iloscia FPS ???
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Ja grałem na tym emulatorze na sprzęcie Athlon XP 2000+ ,256 ddr 400mhz i Geforce 440 MX i w grach wyciągałem przeważniee po minimum 30 klatek a bios znajdziesz na tej stronie http://emu.makii.pl/posthead.php3?shownews=9129
Obrazek
Sizzzu
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 10 kwietnia 2004, 14:10

Post autor: Sizzzu »

Zauwazylem tez na tej stronie Emulator Icarus 1.0 czy komus cos o nim wiadomo jakies wieksze info co i jak ?? jak z grami czy da rade odpalic wiekszosc ...

dobra juz nie wazne to byl malutki Fake z okazji 1 kwietnia :D:D
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Sam emulator Icarus nie jest fake`em - swego czasu naprawde powstawał taki projekt, co więcej rozwijał się bardzo energicznie. Jednakże z tych czy innych powodów prace nad emu zostały wstrzymane jakiś rok temu, a wersja 1.0 czy jakakolwiek inna nigdy nie ujrzała światła dziennego.
2BII!2B
ODPOWIEDZ