jakieś dema ?

Masz problem z emulatorem innego systemu? Chcesz pogadać o emu NESa, SNESa, N64, SS, X-Box, DC itd? Zapraszamy
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

jakieś dema ?

Post autor: mazgaj1 »

hym - szukałem w sieci jakichś całych płyt z demami lub samych plików z demkami :roll: nic z tego :/ nie znalazłem praktycznie nic oprócz nic nie znaczących 3 dem gier których nie znam - czy ma ktoś z was jakieś strony z demami na psx głównie chodzi mi o demo TIF 2 bo musze tą grę przetestować żeby być pewnym że chodzi na emu a potem kupić full ;) (this is football 2 ;) ) bo dałem sobie już siana z tym próbowaniem odpalenia okropnie porysowanej orginalnej płyty z tifem :| na każdym emu był taki sam objaw - po intrze zwis więc jestem przekonany ze to nie jest wina emu tylko jednak płyty(przynajmniej bzyres mniej wiecej tak mówił [był prawie pewny :)) - bo chyba nie jest dobrze jak na płycie nawet clonecd nie moze kilku sektorów odczytać :P.
bede bardzo wdzieczny za jakikolwiek link :=] - moga byc tez savestaty ale nie allegro ;) - tam już szukałem i nie ma tego :/
pozdro ;)
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jakotakich obrazów ISO z demkami/pojedynczymi demami gier nie znajdziesz na necie, lepiej:
a) poszukaj SaveStatów do wspomnianych gier na http://savestate.psxfanatics.com/index1.html
b) poszukaj odpowiednich ofert na Allegro - często widuję tam gazety z demkami dla PSXa po bardzo przyzwoitej cenie.
2BII!2B
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

Post autor: mazgaj1 »

nie ma ;( ale dzięki za link w_m ;) :) :mrgreen:
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
Awatar użytkownika
StreaK
User
User
Posty: 31
Rejestracja: 19 października 2003, 00:49
Kontakt:

Post autor: StreaK »

Możesz spróbować także na HUB'ach DC.. ostatnio widziałem tam pare CD z demkami [PSX DEMO CD 1 - CD 20]. Wato czasami tam zaglądać :)
www.psxdev-pl.tk - PsOne Section-PL - Najlepsza strona o PsOne / PSX. [Gry / Recenzje / Opisy / Scena PSX / Emulatory na PSX / Emulacja Psx / Artykuły / Forum / Duży DOWNLOAD / Codzienne aktualizacje]
ODPOWIEDZ