Nowe linki i takie tam

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Nowe linki i takie tam

Post autor: winter_mute »

Obiecałem akualizację w najbliższym czasie. Proszę bardzo - oto i ona. Na początek w naszej bazie wylądowało klika nowych linków:Obiecałem też poprawić parę rzeczy, więc nie omieszkam wspomnieć o najważniejszych poprawkach jakie wrzuciłem:
  • Serwisowa wyszukiwarka - poprawnione wyświetlanie i przekierowywanie do niusów.
  • Księga Gości - poprawne przekierowywanie do stron odwiedzających, zaktualizaowane reguły dodawania wpisów.
  • Download - wyelimminowano bug powodujący usuwanie informacji o autorze plików.
  • Kilka pomniejszych zmian.
Mam dla Was mały quiz, wspomnianych pomniejszych zmian jest dokładnie pięć, niektóre widoczne są na pierwszy rzut oka inne są troszkę zakamuflowane – ciekawy jestem czy uda Wam się znaleźć wszystkie. Czekam na komentarze.
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2005, 23:10 przez winter_mute, łącznie zmieniany 2 razy.
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Czy ja tez mam prawo do zgadywania? ;]
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jako że aktualizacja nie jest Twoim dziełem to masz prawo do zgadywania... a właściwie, masz prawo do pochwalania się swoim pomysłem jaki został zrealizowany w bierzącej aktualce.

Innymi (mniej doniosłymi) słowy. Ah, widze że umniejszyłem Twej męskości więc pochwal się pochwal cóż wymyśliłeś i niech inni tez Cię pochwalą :D :P
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Aby Ci sie nie wydawalo, ze mi czegokolwiek umniejszyles, zamilkne i poczekam az sam powiesz albo inni sie domysla. ;]
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

No dobra, zostawmy umniejszanie i działanie o wręcz przeciwnym skutku kobietom, bo w tym są naprawde dobre :D

Natomiast nalegam byś się Bzyku pochwalił, nalezy Ci się troche uznania w tym okrutnym i zimnyś świecie :)
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Poniewaz w tym okrutnym i zimnym swiecie zblizaja sie swieta, postanowilem stac sie bardziej ludzki i nie psuc Twojego show. Zatem quiz zostaje quizem dla userow :). A chwalil sie bede, kiedy dane mi bedzie uzyc glosu - w noc wigilijna, z racji nazwiska chociazby. :]
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Bzy chcialem pozwolic sobie nadmienic iz Wigilja juz byla ,a ja wciaz nie zaobserwowalem uzycia Twego glosu.

( innymi slowy ) mozesz do jasnej ciasnej powiedziec jakiz to Twoj pomysl zrealizowales ?? :P
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Pomysl byl moj, a realizacja winter_mute'a - to tak dla scislosci. :] Chodzi o nawigacje gorna belka. Teraz, dzial, w ktorym aktualnie przebywamy jest podswietlony na szaro. Mala rzecz, a cieszy - przynajmniej mnie, bo zdarzalo mi sie, ze tracilem orientacje i zapominalem gdzie jestem. Tyle halasu o nic, ot co. :]
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

aaaaa sprytne.a jedna uwaga czemu w opisie strony na toplisatch jest podane ze gratis gry na PSXa ???
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ten slogan ma za zadanie sciagac tutaj tlumy. Jesli wziac pod uwage dluzsza droge interpretacji, to wychodzi na to, ze faktycznie oferujemy darmowe gry na PSXa - patrz: konkursy. :) Znakomitej wiekszosc odwiedzajacych topliste przychodza zapewne na mysl rozmaite ISOsy, ale to juz wynik nieslusznych podejrzen. ;] W kazdym razie, daje sobie reke uciac, ze opisy, o ktorych wspomniales, zostaly ulozone w taki a nie inny sposob z czysta premedytacja. Reklama dzwignia handlu, czyz nie? :)
ODPOWIEDZ