Help Me! Kompletnie nie wiem jak skonfigurować epsxe

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Po kolei:

1. Sciagnij emulator CVGS lub Emurayden (PlayStation > Download > Emulatory [Windows]) i sprawdz, czy posiadane gry na nim dzialaja. Jesli nie - zskombinuj takie, ktore nie sa w zaden sposob uposledzone i na pewno beda dzialac. Zas, jesli gry dzialaja...

2. Wykonaj nastepujace czynnosci:

- zdefiniuj klawisze odpowiadajace przyciskom PSXowego pada (ePSXe > Config > Game Pad > Pad 1)
- sprobuj wciskac START w momencie odpalenia gry
- zajrzyj do Kompatybilności w poszukiwaniu polecanych ustawien emulatora dla danej gry

3. Nie wiem, skad masz te gry - wnioskuje, ze sa to wersje pirackie, a za dzialanie takich nikt tutaj nie bedzie odpowiadal. Niekiedy jedynym wyjsciem z opresji jest kupno oryginalow, badz sprawienie sobie PEWNYCH i SPRAWDZONYCH kopii / backupow.
zagubiona pisze: a nie wiecie gdzie można ściągnąć tą gre?
Najlepiej ze sklepu, badz z aukcji internetowej, np. Allegro. Na tym forum NIE WOLNO zadawac takich pytan i NIE WOLNO na nie odpowiadac. Uwazaj na to co piszesz i robisz, bo juz kilkukrotnie nagielas regulamin, proszac sie tym samym o BANa.
zagubiona
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 11 stycznia 2006, 15:14

Post autor: zagubiona »

Ok sorki ale nie wiedziałam że takich pytań nie można zadawać ale teraz już wiem więc już panuje nad tym :roll: dziękuje ci za udzielenie inf ... płyty oczywiście nie są oryginalne... ściągne te emulatory co napisałeś i spr ale musi być coś chyba z tymi płytkami tekkena bo mk4 działa i soul reaver a i zapomniałam zapytać czy te emulatory też trzeba jakoś konfigurować? A sorki jest w dziale artykuły ...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

zagubiona pisze: a i zapomniałam zapytać czy te emulatory też trzeba jakoś konfigurować? A sorki jest w dziale artykuły ...
Tych dwoch nie trzeba - jedyne, co trzeba samemu ustawic, to sterowanie. Pobierz Emurayden i do dziela.
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

płyty oczywiście nie są oryginalne...
wiec stad wszelkie Twoje problemy. Zrodla internetowe nie sa pewnymi , przy zgrywaniu pewne pliki mogly ulec zniszczeniu stad Twoje problemy
Obrazek
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Nie wiem jak sie zachowa w EmuRaydenie - ale jak pojdzie to bym stawial na bios nie ten co trzeba... Ja u siebie na 7502 jeszcze problemow z niczym nie mialem, zeby errory lecialy.

Tyle ode mnie - bo i tak zadko tu cos pisze. :P
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
zagubiona
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 11 stycznia 2006, 15:14

Post autor: zagubiona »

Chciałam ten program ściągnąć na waszej stronce klikam pobierz i przechodzi do następnej strony i są rózne emulatory a emurayden nie ma...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Uzylem Google i znalazlem TO. Staraj sie szukac sama, pelno tego w sieci.

EDIT: TUTAJ lepsze zrodlo z dzialajacym odnosnikiem.
zagubiona
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 11 stycznia 2006, 15:14

Post autor: zagubiona »

Byłam na tej szarej stronce i nie zauważyłam juz chyba oślepłam w sumie się nie dziwie tyle czasu przed kompem i dziekuje za to że znalazłeś :) ... a mam pytanie jeszcze czy te pliki spakowane maja byc w formacie tylko np. cue czy tam jeszcze jakieś czy moga tez być pliki spakowane winrarem
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Spakowanego archiwum nie uruchomi ePSXe, ani zaden inny emulator PSXa, czy Virtual. W gre wchodza tylko i wylacznie czyste ISO, czyli np. BIN, ISO, IMG, itd.
Ostatnio zmieniony 12 stycznia 2006, 11:14 przez BzyRes, łącznie zmieniany 1 raz.
zagubiona
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 11 stycznia 2006, 15:14

Post autor: zagubiona »

A np. jeżeli Alcohol otworzył mi dany plik to epsxe też powinno? Z tamtym emulatorem co proponowałeś juz jutro sprawdze czy działa bo dzisiaj to ja jestem już tym wszystkim serdecznie wykończona ... Za wszystkie udzielone inf serdeczne dzięki :wink: :)
ODPOWIEDZ