PCSX2 v0.9 Released

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

PCSX2 v0.9 Released

Post autor: winter_mute »

Stało się, po dziewięciu miesiącach oczekiwania, po niezliczonej liczbie WIP raportów i kilkukrotnym odkładaniu daty premiery pojawiła się nowa wersja najbardziej zaawansowanego emulatora systemu PlayStation2 – PCSX2.
Obrazek
Wraz ze świeżutką, oznaczoną numerkiem 0.9 wersją pojawiła się również niekrótka, bo licząca ponad 7 stron A4 lista zmian... Jak łatwo się domyśleć (z powodu najzwyklejszego lenistwa) nie mam zamiaru jej tłumaczyć tak więc wszystkich zainteresowanych odsyłam do lektury pliku ChangeLog ew. do przejrzenia starszych niusów, w których na bieżąco informowałem Was o najważniejszych zmianach. Cóż, chyba nikogo nie obrażę jak skończę nudzić i zaprószę wszystkich do ŚCIĄGANIA i testów.
Ostatnio zmieniony 05 kwietnia 2006, 22:14 przez winter_mute, łącznie zmieniany 1 raz.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

No nareszcie dzięki W_m Podniosłeś mnie na duchu :P
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Testy czas zacząć! :) i teraz pewnie znowu bedziemy czekać na wersje 1.0 z 9 miesięcy...
Obrazek
wolumin
User
User
Posty: 45
Rejestracja: 04 lutego 2006, 22:36

Post autor: wolumin »

Mam pytanie. O co chodzi z tym VM. Jak włanczam "PCSX2 0.9 VM" to pisze coś żeby podać nazwę użutkownika windowsowego. Wpisuje i pojawia się komunikat "Pcxs2 just changed your SE_LOCK_MEMORY privilege in order to gain access to physical memory. Please log on/off and run pcsx2 again." a następnie "Not enough memory". A co do testów to testowałem narazie tylko BIOS(chodzi wolniej niż w wersji 8.1) i RE4(również wolniejszy, po wczytaniu planszy wogule grafiki nie widac mimo ze mozna sie normanie poruszac, nie wiem czemu tak jest). Może to dlatego że testowałem na wersji non VM.
Awatar użytkownika
TaoSaku
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwietnia 2006, 17:51

Post autor: TaoSaku »

czemu ten plik ściąga mi z końcówką .7c ??? tego sie nie da otworzyć...
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

wolumin pisze:Mam pytanie. O co chodzi z tym VM. Jak włanczam "PCSX2 0.9 VM" to pisze coś żeby podać nazwę użutkownika windowsowego. Wpisuje i pojawia się komunikat "Pcxs2 just changed your SE_LOCK_MEMORY privilege in order to gain access to physical memory. Please log on/off and run pcsx2 again." a następnie "Not enough memory". A co do testów to testowałem narazie tylko BIOS(chodzi wolniej niż w wersji 8.1) i RE4(również wolniejszy, po wczytaniu planszy wogule grafiki nie widac mimo ze mozna sie normanie poruszac, nie wiem czemu tak jest). Może to dlatego że testowałem na wersji non VM.
Coś musiałeś źle skonfigurować umnie o wiele szybciej chodzi PCSX2 niź 0.8.1 napisz jaki masz sprzęt to może coś wykombinujemy :)
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

wolumin pisze:Please log on/off and run pcsx2 again." a następnie "Not enough memory"
[...]
Daniu pisze:Coś musiałeś źle skonfigurować umnie o wiele szybciej chodzi PCSX2 niź 0.8.1 napisz jaki masz sprzęt to może coś wykombinujemy
Nie, po prostu masz przyjemność zapoznania się z pierwszym bugiem - pobierz nowea wersję emulatora [patrz najnowszy nius] :D
TaoSaku pisze:czemu ten plik ściąga mi z końcówką .7c ??? tego sie nie da otworzyć...
Po pierwsze nie z 7c tylko &z, a ma taka końcówkę poniewaz jest to archiwum utworzone za pomocą programu 7-Zip. Oczywiście że da sie otworzyc zarówno za pomocą wspomnianego wcześniej programu jak i np. WinRAR'a.
wolumin pisze:A co do testów to testowałem narazie tylko BIOS(chodzi wolniej niż w wersji 8.1) [...] Może to dlatego że testowałem na wersji non VM.
U mnie na na wersji non VM BIOS chodzi 3 razy szybciej wzgledem PCSX2 v0.8.1 :D Polecam zabawę z konfiguracją :D
2BII!2B
adamos_w
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwietnia 2006, 23:01

Post autor: adamos_w »

Polecicie jakiegoskonkretnego Biosa? Ja uzywam Europe ver. 01.60
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

W_m moge cie prosić o konfiguracje pod sprzęt podany pod moim opisem ?
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Awatar użytkownika
TaoSaku
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwietnia 2006, 17:51

Post autor: TaoSaku »

dzięki za ten probram 7-zip :D teraz sobie wypakuje :D a winrarem coś nie mogłem
ODPOWIEDZ