Problem z Xenogear :(

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Tosyu

Problem z Xenogear :(

Post autor: Tosyu »

Heyka everybody... mam maly problem z grą Xenogear.. mianowicie 3d dziala mi tylko w trybie software.. wszystko inne (napisy itp) wyswietlaja sie spx, ale jesli ma byc wogole mowa o grze to tylko i wylacznie jakis plugin do trybu software bo OpenGL i direct3D nic nie wyswietlaja... troszke to bez sensu... bo akurat karte 3d mam :/ ... moze ktos mi cos poradzi? (moze to pomoze: moj sprzet to cel600/gegorceMX400 64MB/192MBram)...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Heyka everybody... mam maly problem z grą Xenogear.. mianowicie 3d dziala mi tylko w trybie software.. wszystko inne (napisy itp) wyswietlaja sie spx, ale jesli ma byc wogole mowa o grze to tylko i wylacznie jakis plugin do trybu software bo OpenGL i direct3D nic nie wyswietlaja...
Może dlatego że zastosowane w Xenogears efekty wymagają włączenia opcji Framebuffer Access... Skoro masz GF2MX400 proponowiłbym ustawić tą opcję na 4: Full Software drawing (FVP). Cóż to by było na tyle w tej kwestii... Życzę miłej zabawy bo w końcu to jedno z najlepszych RPG na PSXa.
2BII!2B
Tosyu

Dzieki :]

Post autor: Tosyu »

No teraz to wszystko dziala, dzieki :]
Klet

Post autor: Klet »

A ja mam pytanie/problem - jak ustawić plugin muzyczny żeby na filmikach w czasie gry był głos ?
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Klet pisze:A ja mam pytanie/problem - jak ustawić plugin muzyczny żeby na filmikach w czasie gry był głos ?
Najlepiej:) tak :
Enable Sound - włączone

Enable CDDA Sound - włączone

Enable XA Sound - włączone

Enable SPU IRQ hack - wyłączone
ODPOWIEDZ