PCSX2 0.9.2 sound WIP

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

PCSX2 0.9.2 sound WIP

Post autor: winter_mute »

Poczynione ostatnio postępy w emulacji europejskiej wersji Final Fantasty X sprawiły iż prace deweloperów skupiły się na obsłudze dźwięku, a dokładniej udoskonaleniu wsparcia ADMA ...
Obrazek
... w rezultacie czego dźwięk nie tylko pojawił się we wstawkach filmowych wymienionej wyżej pozycji, ale także w innych tytułach, a cała masa gier pochwalić się może pełnym, tudzież poprawnym wsparciem oprawy muzycznej. Po więcej informacji, nowy obrazek i klip wideo standardowo odsyłam na stronę domową emulatora.
2BII!2B
Froger
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 04 kwietnia 2006, 21:46

Post autor: Froger »

Super - czytając oficjalne forum PCSX2 dowiedziałem się , że nadchodząca wersja ( 0,92 ) umożliwi granie w FF X bez żadnych loopów, z działającymi wstawkami filmowymi i pięknym dźwiękiem. Dodatkowo podobno prędkość działania finala uległa znacznej poprawie.

Teraz " wystarczy " mieć dwurdzeniowca ( Athlon X2 lub Core 2 Duo ) i kartę graficzną z obsługą PS 2 ( przynajmniej GF 6600 GT dla pluginu graficznego od Zerofrog-a ) i gra będzie pomykać jak potrzeba.

Pożyjemy zobaczymy - ja na razie mam problem z podłączeniem mojego PlayStation 2 do kompa ... ale to już Offtop ...
patas
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 08 października 2006, 13:39

czy jest jakis dobry emulator do ps2 ?

Post autor: patas »

tak jak wyżej ?
ODPOWIEDZ