PCSX2 x64 for Linux

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

PCSX2 x64 for Linux

Post autor: winter_mute »

Z braku innych nowinek [gdzie się podziała październikowa odsłona pSX`a?] pozwolę sobie zamieścić kolejną wzmiankę poświęconą opisywanej ostatnio 64-bitowej wersji PCSX2. Przyznam szczerze, iż ostatniego niusa na ten temat pisałem z pewną obawą, gdyż opisywane informacje nie opierały się na oficjalnym (przynajmniej w tej materii) źródle i nie byłem pewien jak owe źródło zareaguje na pojawienie się tego typu herezji :] Okazało się jednak iż moje obawy były całkowicie nieuzasadnione ponieważ...
Obrazek
... dwa dni po wspomnianym wycieku, na oficjalnej stronie, a dokładniej na oficjalnym blogu projektu PCSX2 ukazał się treściwy wpis poświęcony właśnie kwestii przejścia emulatora w 64-bitowy wymiar. Co ważniejsze w niniejszym tekście wyciekła kolejna, istotna informacja - otóż, wraz z kolejną wersją PCSX2 powróci Linux`owy port tegoż emulatora. Miłośnicy pingwina mogą zacierać płetwy, łapki czy też inne kończyny w jakie zostali wyposażeni :]
2BII!2B
R4Zi3L
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 10 marca 2006, 13:32
Kontakt:

Post autor: R4Zi3L »

pSX 1.10 sie przedluza bo emu jest tlumaczony na wiele języków (w tym i polski :D)
ODPOWIEDZ