DUMBIOS v1.0

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

DUMBIOS v1.0

Post autor: winter_mute »

Wciśnij X, wybierz `mass:/`, wciśnij SELECT, całość zakończ wciskając TRÓJKĄT. Proste, nieprawdaż - tak moi mili wygląda proces: inicjacji urządzenia, sprawdzenie kompatybilności napędu USB oraz zrzucenia BIOSu PlayStation2 na masowe urządzenie magazynujące wpięte w port USB konsoli. A wszystko to za sprawą małej (~1,5MB po spakowaniu) kompilacji narzędziowej mojego autorstwa :] Kompilacji bo...
Obrazek
... na zrzucaniu BIOSu cała historia się nie kończy - za pomocą wspomnianej paczuszki bez zbędnej gimnastyki i w bardzo przyjazny sposób: zarchiwujecie wszystkie bądź tylko wybrane save`y z memorek, odtworzycie na konsoli muzykę w formacie MP3 lub filmy MPEG4 (DivX, XviD), uruchomicie homebrew zarówno w postaci darmowych gier jak i przydatnych aplikacji, przejrzycie pliki tekstowe i wykonacie podstawowe operacje (kopiowanie, usuwanie, itp.) na zawartości nośników wszelkiej maści (z HDD i obsługą LAN włącznie). Po plik odsyłam do downloadu, po więcej informacji do dołączonego pliku readme, z wszelkimi pytaniami i sugestiami zapraszam na forum, a na stronę domową nie odsyłam, bo na niej się znajdujecie :]
2BII!2B
ODPOWIEDZ