ZNOW PROBLEM Z METAL GILD SOLID

Masz problem z emulatorem innego systemu? Chcesz pogadać o emu NESa, SNESa, N64, SS, X-Box, DC itd? Zapraszamy
mariusz1852
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 03 listopada 2007, 14:29

ZNOW PROBLEM Z METAL GILD SOLID

Post autor: mariusz1852 »

Witam
Jak radziłes zainstalowałem sobie nowego biosa i psx 1.6 i wszystko grało asz
do momenty jak miałem czaczac walczyc z psycho mantisem (czy jakos tak to sie pisze ) Moj problem polega ze nie moge zmienic sobie z karty na radion powiedzmy . Zamieszczam tu skrina z gry hel pi :cry: :cry: . Pozdrawiam

Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

1. Dawaj screeny w niższej rozdzielczości, bo ludziom pracującym na 800x600 rozjeżdża się układ strony.
2. Pisz poprawnie i w jednym wątku, że o konieczności wybrania odpowiedniego działu nie wspomnę. Za dalsze niechlujstwo przewidziane są nagrody.
3. Wybadaj, czym spowodowany jest twoj problem... Sterowanie przestaje działać? "Zamraża" ekran?
mariusz1852
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 03 listopada 2007, 14:29

Odpowiedz

Post autor: mariusz1852 »

Tak są problemy z sterowaniem w tej misjii jak już pisałem , a ekran nie wiesza się wszystko chodzi normalnie . Napisał bym to w jednym wątku ale nie stety niemiałem wcześniej takich kłopotów jak pisałem pierwszy watek . Pozdrawiam
PS:oki postaram się nastepnum razem dać coś mniejszego . 8-)
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Coś mi świta.
mariusz1852
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 03 listopada 2007, 14:29

odpowiedz

Post autor: mariusz1852 »

pisze:
Hej czytałem to co mi napisałes o tych pluginach i tp . Ale kurcze to nic nie daje nic nie zmienia . Pozdro :cry: :cry:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ech. Miales zwrócić uwagę na:
w_m pisze:A mówiłem, że gra się sypie podczas korzystania z SaveState`ów...:?:

Spróbuj przejść do tego momentu bez uzywania klawiszy F1/F2/F3 - wiem że proszę o wiele, ale powinno pomóc.
Kapisz?
ODPOWIEDZ