Mortal Kombat Armageddon

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Haker5
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 26 maja 2008, 07:08

Post autor: Haker5 »

Dzięki wielkie ale niestety to samo nie da się grać teraz 24FPS poniżej zamieszczam screen z Gta Vice City Stories żebyście nie myśleli że głupotę gadam.
Ale zauważyłem, że to od dźwięku jak możesz to zrób screen ustawień plugin'u dźwięku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

1. Sprawdź czy na pewno korzystasz z GDsx SSSE3 (nie z SSE2).
2. Sprawdź ustawienia procesora (wszystkie opcje powinny być pozaznaczane).
3. Wejdź w Speed Hacks i zaznacz tam pierwsze dwie opcje (jeżeli już tego nie zrobiłeś)
4. Jeżeli przypuszczasz, że to wina dźwięku (pluginu) to go wyłącz i sprawdź czy przyrost fps będzie znaczny (np. z 20 do 40 fps). Jeśli nie - to problem tkwi w czym innym.
Obrazek
kapu
User
User
Posty: 42
Rejestracja: 26 maja 2008, 09:32

Post autor: kapu »

"konquest mode " dziala naprawd szybko bez wlaczania frame limitu czasami po 100FPS ( gra sie jak na przyspieszeniu xD ).

FPS tez troche zalezy od tego jaka mapa . Ale raczej nigdy nie spada ponizej 35.

MKA to dosc nowy tytul ( tak jak i T5) a juz mozna je odpalic z nienajgorszym rezultatem . Cos czuje ze nidlugo bedzie mozna pograc w 90% tytułow z PS2 :)
Haker5
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 26 maja 2008, 07:08

Post autor: Haker5 »

Odpowiadam na twoje pytania:
1. Sprawdź czy na pewno korzystasz z GDsx SSSE3 (nie z SSE2). TAK
2. Sprawdź ustawienia procesora (wszystkie opcje powinny być pozaznaczane) TAK.
3. Wejdź w Speed Hacks i zaznacz tam pierwsze dwie opcje (jeżeli już tego nie zrobiłeś) TAK
4. Jeżeli przypuszczasz, że to wina dźwięku (pluginu) to go wyłącz i sprawdź czy przyrost fps będzie znaczny (np. z 20 do 40 fps). Jeśli nie - to problem tkwi w czym innym. TAK

Teraz jest około 25FPS
Nie wiem jeszcze jak poustawiać ten dźwięk żeby było dobrze. Jak możesz to daj mi screen.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Szczerze? Nie wydaje mi się, żeby dźwięk miał tutaj aż tak duże znaczenie...
Masz tutaj screena, ja używam pluginu ZeroSPU2
Obrazek


Sprawdź jeszcze jedną rzecz - klawisz F4. Zmienia on ustawienia procesora w trakcie gry (czyt. uruchom grę i dokładnie w tym momencie zacznij się bawić). Są cztery opcje, może któraś z nich pomoże.
Daj znać o efektach.
Obrazek
Haker5
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 26 maja 2008, 07:08

Post autor: Haker5 »

Przed chwileczką testowałem ten klawisz F4 pomógł ale cóż jak teraz ekran mi miga. i nie idzie grać.
kapu
User
User
Posty: 42
Rejestracja: 26 maja 2008, 09:32

Post autor: kapu »

wlaczyles VU Skip. U mnie na tej opcji jest STALE 60FPS. tylko TNIE ;O

Jak by tak nie cielo to by bylo super bo w Tekken 5 tez ponad 50FPS jak to wlacze.
Haker5
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 26 maja 2008, 07:08

Post autor: Haker5 »

ja mam znowu to migotania na razie zostawię w spokoju Mortala przejdę GTA Vice City Stories
ODPOWIEDZ