Dragon Ball Z BT3

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
BlowSlayer
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 26 sierpnia 2008, 21:33

Dragon Ball Z BT3

Post autor: BlowSlayer »

Witam jestem nowy na forum i od niedawna interesuje się emulacja ps2 mój problemik jest natępójący Dowiedziałem się że jest opcja pograć w DBZ BT3 wiec zakupiłem ja w sklepie wszystko all elegancko gierka doszła na drugi dzień wkładam gierkę do DVD w kompie pobieram najnowszą ver. emu i no i właśnie tu zaczyna się mój problem gra chodzi strasznie wolno po prostu porażka w menu elegancko full speed a in-game mam 15-20 fps próbowałem różnych ver. emu i pluginów ale nic nie pomaga dałem sobie spokój z emulacja aż do dzisiaj gdy przez przypadek na youtube trafiłem na fimik na którym koleś na podobnym kompie odpalił grę przy full speed poszperałem na youtube i znalazłem jeszcze jeden filmik z full speed na podobnym procku i teraz moja prośba czy był by ktos w stanie dac link do jakiejs w miare skonfigórowanej ver. emu (pod tę grę) lub dać swój emu bardzo mi zależy bo jestem wielkim fanem serii i tylko ten tytuł skłaniał mnie do kupna konsoli i jeszcze jedno czy ktoś jest w stanie mi powiedziec czy na moim sprzęcie jestem wstanie żeczywiscie odpalic to przy 30-40 fps ? mój konfig: Procesor AMD Athlon 64 X2 5200+ Karta graficzna Radeon HD 3650 pro 512 ddr3 oraz mam 4 gb ramu 800 mhz z góry thx za pomoc tu jest link do filmiku na youtube gdzie koles na gorszym procku odpalił gre płynnie http://au.youtube.com/watch?v=Hag-Vzmp498 sorki że zaśmiecam forum etc. ale bardzo mi zależy na jak najszybszej odpowiedzi czy mam szanse pograc w tę grę czy mam darowac sobie emulacje do czasu kupna nowego procka
Dodam że gra jest w ver. NTSC i jest nowa
kapu
User
User
Posty: 42
Rejestracja: 26 maja 2008, 09:32

Post autor: kapu »

DBZ BT3 wymaga mocnej karty graficznej a nie procka.
Sprawdzilem , wiem co mowie.
Awatar użytkownika
gogeta ssj4
User
User
Posty: 49
Rejestracja: 21 czerwca 2008, 15:50

Post autor: gogeta ssj4 »

Gra powinna chodzić ci bez zarzutu . Twój komp jest dostatecznie dobry aby gra pykała ci na 30-40 klatek.Lecz jest problem aby tak sie tało musisz mieć gre w wersji PAL.
Obrazek
BlowSlayer
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 26 sierpnia 2008, 21:33

Post autor: BlowSlayer »

Sorki ostatnio mialem problemy z internetem na chwile obecna sprawa wyglada tak zassałem inne pluginy do grafy i all smiga przy 45-50 fps wiec jest bajecznie tylko troche mnie martwi kiepska jakość obrazu uzywam wtyczki gsdx na dx 10 najnowszego relase mam wlaczone filtrowanie tekstór rozdzielczosc normalna cyzli nie native bo wtedy grafika była straszna przy wzroscie wydajnosci na poziomie 2 fps wiec niewarto sie meczyc i mam do was trzy pytania pierwsze czy da sie polepszyc jakos grafike ? jesli tak to jak drugie czy na gsdx 9 pod xp strace sporo wydajnosci bo gdy wlaczam ten tryb na viscie mam 34-42 fps a ten system operacyjny mnie dobija i czy kupno lepszej karty graficznej wpłynie na jakosc wyswietlanego obrazu jak i predkosc emulacji ? jesli tak to jaka karte polecacie z waszych osobistych doswiadczen z góry thx za pomoc
Awatar użytkownika
gogeta ssj4
User
User
Posty: 49
Rejestracja: 21 czerwca 2008, 15:50

Post autor: gogeta ssj4 »

Mi by w zupełnosci wystarczyło 40-50 fps.A gdybyś chciał lepszą grafikie obrazu to tylko kosztem fps więc lepiej nie polepszać grafiki tylko miec duzo fps.A gdybyś kupił lepszą karte graficzną różnica była by mała(jakies 3-5 fps) bo to najwięcej od procesora zależy. 8-)
Obrazek
BlowSlayer
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 26 sierpnia 2008, 21:33

Post autor: BlowSlayer »

no spoko rozumiem mam pytanie czy waszym zdaniem podkrecenie procesora z 2,6ghz na 3,0 dało by jakis przyrost mocy czy jest to raczej nieodczuwalne i jeszcze jedno jak to mozliwe ze temu kolesiowi z filmiku na youtube gra chodzi znacznie lepiej przy znaczniej lepszej grafie na gorszym procku "AMD Athlon64 X2 4000+ @ 2.3Ghz" z opisu wynika ze ma znacznie wydajniejsza karte graficzna wiec czy napewno ona jest mało istotna ?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

mam pytanie czy waszym zdaniem podkrecenie procesora z 2,6ghz na 3,0 dało by jakis przyrost mocy czy jest to raczej nieodczuwalne
Podkręcenie procesora zwiększy liczbę klatek/sek... aczkolwiek będzie to bardziej odczuwalne na procesorach Intela, aniżeli AMD.
ak to mozliwe ze temu kolesiowi z filmiku na youtube gra chodzi znacznie lepiej [...] z opisu wynika ze ma znacznie wydajniejsza karte graficzna wiec czy napewno ona jest mało istotna ?
Jesli podał system operacyjny i jest to Vista, to połącz to soie z DX10 i GSdx przeznaczonym dla tego API i będziesz miał odpowiedź.
2BII!2B
vesimir
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 17 września 2008, 19:33

Post autor: vesimir »

Gogeta Ssj4 pisałeś że dobrze Ci chodzi Budokai. Mógłbyś wysłać na jakiś serwer cały emulator(oczywiście bez biosu) bo co bym nie zmienił to nadal mam 20fps.
P.S- pisze tutaj bo jak próbuje wysłać wiadomosc to w skrzynce mam "do wysłania" a nie "wysłano"
ODPOWIEDZ