The GS plugin failed to open

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation 2 innych niż PCSX2, czyli.: Neutrino, PS2Emu, itd.
matveg
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 15 czerwca 2009, 16:16

The GS plugin failed to open

Post autor: matveg »

Siemka, Zainstalowalem Viste 64 bit. Zrobilem uptade Directx 10. Otwieram emulator PCsx2 i wlaczam Gre i wyskakuje błąd---> The GS plugin failed to open
Przegladalem wiele poradnikow... Mam wtyczki we wlasciwych miejscach...

Nawet widzialem jak koles na youtube dal filmik z gry na viscie z bardzo podobnym sprzetem do mojego,
Moj sprzet---> Geforce 8600 GT 256, Intel core 2 duo 1,9 Ghz, @ gb ramu (Vista Ultimate 64 bit)
Moze chodzi o procka, i jak podkrece na 2,2 to bedzie chodzic? Kiedys NA Xp tenkaichi budokai 3 wyciagal okolo 38 -42 fps

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=Cg8b75n64EE
O co w tym chodzi? co mam zrobic, bo juz nie mam pomyslow.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A dobrą chociaż wersję DX zainstalowałeś? Do PCSX2 0.9.6 zalecane jest DX z listopada ubiegłego roku

Można też spróbować na nowszej odsłonie - marzec 2009

Na starszych odsłonach DX emulator nie ruszy. Nie muszę chyba pisać że najlepiej testować na najnowszych wersjach - zarówno emulatora jak i wtyczek.
2BII!2B
matveg
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 15 czerwca 2009, 16:16

Post autor: matveg »

Mam tą wersję z listopada nadal nie działa...

edit:
Ok juz wszytsko dziala okazalo sie ze zle zainstalowalem sterowniki do karty gtaficznej. Nie sprawdzalem jeszcze na full screenie, ale na windowed gralem postacia ktora zawsze najbardziej mi spowalniala fps ---> Goku. Patrze i oczom nie wierze---> 47 fps, gra chodzi wrecz idealnie jak dla mnie (Od 40 fps mozna delektowac sie gra) Czyli oszacuje ze na inncyh postaciach na poszczegolnych planszach, fps dojda nawet do okolo 55. Przypominam ze mam sprzet sredni jak na emulacje ps2. GeForce 8600 GT 256, Intel core 2 duo 1,9 Ghz, 2Gb ram. Ale dizeki viscie i Gsdx 10 mozliwe stalo sie nawet osiagniecie 50 klatek na sek. :)
ODPOWIEDZ