1GB konto e-mail'owe

W dziale software porozmawiasz na temat oprogramowania, począwszy od tego najprostszego (pisanego w języku znaczników - HTML), a skończywszy na programach wyspecjalizowanych.
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

1GB konto e-mail'owe

Post autor: Tomi »

Wchodzicie tu www.walla.com
Mi to aż tak dużo nie trzeba mieć miejsca na skrzynce, byłem, jestem i będe z o2.pl bo używam tlena (to jedyny powód) i 250MB wystarczy mi :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

1. Zastanawiam się po co komu 1GB na pocztę - osobiście używam kont 10 i 30 MB, które w zupełności mi wystarczają.
2. Dotychczas trzymałem z Onet-em, ale ze względu że na konto przychodziły mi tony SPAMu trzymam tam konto tylko na specjalne okazje (np korenspondencja z niepewnymi stronami). Do celów osobistych mam 2 konta pół-komercyjne [adresów nie podam :P ] > 0 reklam + 0 spamu = 0 problemów.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

hehe, fajnie by było gdyby ktoś sobie założył to konto, i by mu przysłali 1Gb maili. Gościu by se mógł od razu zaimplementować harakiri, czy se-puku.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Tomi pisze: byłem, jestem i będe z o2.pl bo używam tlena (to jedyny powód) i 250MB wystarczy mi
Zupełnie jak ja - IMO Tlen jest najlepszym polskim komunikatorem,a konta .o2, .go2, .tlen także nie mają sobie równych na rodzimej scenie.
winter_mute pisze:Zastanawiam się po co komu 1GB na pocztę
Bardzo dobre miejsce do składowania spamu - przy założeniu, że owe konto, poza ogromną pojemnością posiada opcję 'self destruct' ;).
Romek pisze:hehe, fajnie by było gdyby ktoś sobie założył to konto, i by mu przysłali 1Gb maili. Gościu by se mógł od razu zaimplementować harakiri, czy se-puku.
A nie lepiej zlikwidować konto i załozyć nowe ? ;)
Awatar użytkownika
kr3c1k
User
User
Posty: 59
Rejestracja: 28 lutego 2004, 21:19

Post autor: kr3c1k »

Heh, mozna sobie mailem filmy i gry przesylac :P
:)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Zupełnie jak ja - IMO Tlen jest najlepszym polskim komunikatorem,a konta .o2, .go2, .tlen także nie mają sobie równych na rodzimej scenie.
Nie będę się spierał bo dotychczas nie miałem przyjemności z kontem z serwisu O2/Tlen. Napiszę jedynie, że WP ma b. dobre konta komercyjne, a darmowe konta na -konta.pl- należą do najlepszych z jakimi miałem do czynienia.
Heh, mozna sobie mailem filmy i gry przesylac
Tak, ale i le by to trwało bo korzystając z protokołów pocztowych możesz zapomnieć o programach typu FlashGet, DAP itd...
2BII!2B
Eri_MS
User
User
Posty: 38
Rejestracja: 06 maja 2004, 22:15

Post autor: Eri_MS »

to mnie juz wystarczy wp, ew. o2 :p
nie wiele miejsca ale te listy i tak mają pare kb ;)
a ze nikt wielkich załączników mi nie przysyla to nie potrzeba mi 1giga :)
a jaka jest maxymalna wielkosc załącznika? :]
Obrazek
ODPOWIEDZ