Pcsx2 wip - Operation Winback

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Pcsx2 wip - Operation Winback

Post autor: Romek »

Następne screenshoty, to już prawie rutyna, zresztą całkiem miła rutyna :). Może zamiast screenshotów dali by nam listę gier narazie nie do odpalenia, o ile takie istnieją :P. Ot taki mały żarcik, a do tematu to jak zwykle pcsx2 team nas zadziwia. Oby tak dalej, oby tak dalej, a Pcsx2 v0.7 będzie stu milowym krokiem w emulacji ps2 !!

Obrazek Obrazek Obrazek
<><><>|TUTAJ ZNAJDZIESZ STONę PCSX 2|<><><>
Romek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Wizualnie cool, ale wydajność wciąż mocno kuleje...
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

Post autor: mazgaj1 »

czy mi się wydaję czy na pasku zadań pisze 1,25 fps ? tożto zawrotna prędkośc :lol: ale w koncu emu dopiero się rozwija :]

a graficzka nawet spox :mrgreen:
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

A chodzi przecież przede wszystkim o kompatybilność, a nie o prędkość. Każdy od czegoś zaczyna. Tak a propo jeżeli ktoś ma play station 2 to polecam gierkę SSX 3, ostatnio kupiłem pleja i nie odstępuje go na krok chociaż tylko mam 2 gierki - SSX 3 i Soul Calibur 2.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A chodzi przecież przede wszystkim o kompatybilność, a nie o prędkość
Kompatybilność wciąż idzie w górę - miło by było gdyby klatki/sek tez skoczyły chocby do 5 fps`ów.
Tak a propo jeżeli ktoś ma play station 2 to polecam gierkę SSX 3, ostatnio kupiłem pleja i nie odstępuje go na krok chociaż tylko mam 2 gierki - SSX 3 i Soul Calibur 2.
Kup sobie Kingdom Hearts i Burnout 3 to nie wyjdziesz z domu przez miesiąc :)
Z nowości polecam Viewtiful Joe i GTA:SA... tez idzie niexle pociurlać :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Na burnouta już się przygotowuję, a co do tych innych, to trzeba będzie poszukać na necie cosik o tych gierkach.
Acha, taka ważna rzecz, nie wiem, czy zauważyłeś, ale mimo, że komentarzy do newsa jest kilka, to wyświetla się (przynajmniej u mnie), że są tylko dwa (na stronie głównej)!!
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Na burnouta już się przygotowuję
Powiem szczerze że opłaca sie kupić zarówno 2gą jak i 3cią część tej gry. 2ka jest naprawdę b. dobrymi wyscigami, które przykują do TV niejednego gracza (niekoniecznie miłośnika śmigałek), warto od niej zacząć przygodę z serią Burnout, gdyż doskonale zapoznaje cię z zazsadami panującymi w tych grach. natomiast 3ka to prawdziwy majstersztyk, prawdziwe mistrzostwo świata, gra której IMHO nic nie brakuje, real ideał :D
Reasumując BO2 i BO3 to całkiem dwie różne gry. Obydwie dobre i niesamowicie miodne. Warto kupić wpierw 2ke i porozgrzewać się przy niej przez kilka dni, po których przesiadka na BO3 po prostu miażdży. Jedyny minusik 3 to poziom trudności, który początkujących graczy również może zmiażdżyć toteż zalecam zaopatrzyć się w 2kę i potrenować.
a co do tych innych, to trzeba będzie poszukać na necie cosik o tych gierkach.
Kingdom Hearts - świetne action RPG osadzone w świecie FF+bajki Disneya. Jesli podobała Ci się Zelda na N64, FF i SC2na PSXa to gra jes dla Ciebie. Dlaczego wymieniłem takie tytuły > Zelda to najlepszy przykład gatunku actionRPG, akcja w czasie rzeczywistym, zadania zręcznościowe itd. itd. Final Fantasy > fabuła i pełna zwrotów akcja jak rzywcem wyjęta z FF7/9 itd. Soul Calibur 2 > walki odznaczają się tą samą dynamiką co w SC2.
Viewtiful Joe - bardzo rozbudowany, pseudo 3D (postacie 3D w technice cel shading, ruch postaci typowo arcadowy - scrooling z lewej strony ekranu na prawą) robiony na styl komiksowy "MetalSlug" na PS2. No może nie dosłownie MetalSlug, ale klimaty te same a może i lepsze.
GTA: SA - Grand Thef Auto: San Andreas :!: Czy musze pisać więcej :?:
Acha, taka ważna rzecz, nie wiem, czy zauważyłeś, ale mimo, że komentarzy do newsa jest kilka, to wyświetla się (przynajmniej u mnie), że są tylko dwa (na stronie głównej)!!
jak masz Operę to odśwież stronę, bądź ustaw by przeglądarka nie przetrzymywała długo plików tymczasowych, ew. kasowała je po zakończeniu programu. Sprawdź czy nie pracujesz w Trybie Offline. U mnie (IE6) jest OKI.
2BII!2B
ODPOWIEDZ