Korespondencja

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Korespondencja

Post autor: winter_mute »

Musze się pochwalić, że ostatnimi czasy dostałem kilka naprawdę interesujących wiadomości i maili, które zasługują na wzmiankę i komentarz na stronie głównej. Pozwolę sobie zacytować fragmenty dwóch z nich.
Jestem nowym użytkownikiem waszego forum. Już jakiś czas temu byłem, ale nie miałem czasu. W tematy ePSXe wróciłem ostatnio [...]Przy okazji spolszczyłem parę pluginów [..tu całkiem spora lista plików..]. Jeżeli chcecie mogę je wam przesłać do przetestowania i ewentualnego udostępnienia. Mam zamiar również spolszczyć gpupeteogl206 i plik pomocy, ale tłumaczenie może mi zabrać trochę czasu, a niestety nie mam go zbyt dużo.
Kolejny tekst
Mam kilka recenzji mojego autorstwa, a to, dlatego że kiedyś prowadziłem stronę o grach na NESa SNESa PSXa GBC GBA - ChaosGames się to zwało. A wcześniej pisałem recki do kącika w CDA - Konsole Zone (głównie pisałem do pierwszych numerów). [...]W najbliższym czasie prześle Ci moje recki.
Oczywiście powyższe listy nie pozostały bez odpowiedzi, gdyż zaistniała sytuacja nie zdarza się co dzień. W zasadzie niezwykle pocieszający jest fakt, że w chwili, gdy większość osób związanych z PSX-Emu-sceną zaprzątnięte jest w bezmiarze obowiązków dnia codziennego [wiem coś o tym] odnajdują się osoby chętne poświęcić swój czas i energię dla innych, nieznajomych, anonimowych graczy i fanów PSXa rozsianych po rubieżach internetu [qrcze, coś mnie dzisiaj wzięło na głębokie słowa :]. Tak czy owak z tego oto miejsca chciałbym Wam gorąco podziękować – HOT TNX 4U.

BTW; Mam nadzieję że autorzy cytowanych tekstu nie będą mi mieli za złe publikacji korespondencji, szczególnie w tak okrojonej wersji :)
2BII!2B
ODPOWIEDZ