czym to wypalic

W dziale software porozmawiasz na temat oprogramowania, począwszy od tego najprostszego (pisanego w języku znaczników - HTML), a skończywszy na programach wyspecjalizowanych.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A nie mówiłem... jak mawia Pan Józek (AKA G. Halama Oklasky) ...tratata.. JAAAAAAAAA WIEDZIAŁEM ZE TAK BenDZIE :D

Było to łatwe do przewidzenia zważywszy na fakt iż nie licząc homebrew czyli aplikacji domowej roboty i pisanach na Net-Yaroze, darmowych gier na PSXa nie ma. Po pierwsze odnosze dziwne wrażenie że oprócz zgody autorów potrzebanaby była zgoda Sony która zaradnie licencjo~nowała/nuje gry na systemy PS, a oprócz tego gdyby gry z PS1 podlegay prawm Abandonwareu wierz mi że internet od dawna wypełniony był po brzegi oprogramowaniem tego rodzaju. I to tyle w tym temacie.

Pozdrawiam,
/w_m/

P.S. Tak na marginesie swego czasu starałem się o zgode na publikację psx-woych gier wersji Demo, ale nawet w takim przypadku Sony sie poprostu na mnie wypie...hmmmm...o
2BII!2B
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Winter nie ma sie co dzowic ze sie wypieli na Ciebie. Jezeli proponowales im jakas kase ( w co szczerze watpie , bo serwis musialby byc platny) to za malo , a jak nie proponowales to wiadomo. Nie mieli w tym biznesu , zadnego .Procz reklamy w jakims "malym" portaliku.
Obrazek
ODPOWIEDZ