Czarny Ekran w LEGEND OF DRAGOON

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
acacia_dragoon_karsh
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 08 lutego 2005, 19:25

Czarny Ekran w LEGEND OF DRAGOON

Post autor: acacia_dragoon_karsh »

mam taki problem ze jestem na 1 plytce i walczylem z kongolem (taki dupny miesniak) gdy konce alke ekran staje sie czrny i dupa wieej nir moge zrobic ....
Prosze o pomoc
Uzywaem juz pl gpu Peopsa i Pete
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Model postepowania wyglada identycznie, jak w innych przypadkach z czarnym ekranem - wpisz fraze w wyszukiwarce, wywali co najmniej kilkanascie tematow z radami.

Tak na szybkiego:

- sprawdz jak gra zachowuje sie pod CVGSem, aby wyeliminowac mozliwosc padnietej wersji
- wlacz odpowiedniego SGFa w konfiguracji wtyczki graficznej
- probuj gry z obrazu / Virtual Drive'a
acacia_dragoon_karsh
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 08 lutego 2005, 19:25

Post autor: acacia_dragoon_karsh »

zmiana emu nic nie daje ...
jakieś sugestie ?
(o i co to jest SGF)
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

zmiana emu nic nie daje ...
To znaczy? Gra wiesza sie w tym samym miejscu? Jesli tak, to dla pewnosci mozesz jeszcze sprawdzic na konsoli. Zero poprawy - gra do wymiany.
jakieś sugestie ?
Re: Model postepowania wyglada identycznie, jak w innych przypadkach z czarnym ekranem - wpisz fraze w wyszukiwarce, wywali co najmniej kilkanascie tematow z radami.
(o i co to jest SGF)
Special game fix - poprawka do danej gry zaimplementowana w pluginie [graficznym badz dzwiekowym]. W sekcji Special game fixes, w konfiguracji Pete's OpenGL masz taka 'latke' dla LoD.
acacia_dragoon_karsh
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 08 lutego 2005, 19:25

to juz było

Post autor: acacia_dragoon_karsh »

próbowałem z tymi łatkami juz kikanaście razy i one nie są na czarny ekran tylko na niebieskie miganie w walkach .
hhhmmm .....
Cóz juz chyba sie przyzwyczaiłem do takich probl. , takie buble sie dostaje jak sie z IRC ściąga i to jescze z kanałow niewiadomego pochodzenia .
mówię wam ludzie uwazajcie skąd ciągniecie ...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Cóz juz chyba sie przyzwyczaiłem do takich probl. , takie buble sie dostaje jak sie z IRC ściąga i to jescze z kanałow niewiadomego pochodzenia .
mówię wam ludzie uwazajcie skąd ciągniecie ...
Dlatego najlepiej zapolowac na oryginal. Wydaje sie pieniadze, niekiedy spore - to prawda. Ale zapewniona jest przynjamniej niczym nieskrepowana zabawa.
Kaiser17
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 29 maja 2005, 15:58

jezu

Post autor: Kaiser17 »

kotku ale widzisz...włóż drugą płytę poprostu i graj dalej
Bartek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Synku, nie odkopuj tematu sprzed 1,5 miesiaca, bo zabiore lopate i zdziele Ci nia tylek.
Awatar użytkownika
kr3c1k
User
User
Posty: 59
Rejestracja: 28 lutego 2004, 21:19

Post autor: kr3c1k »

A moze ten ktos wlasnie czekal przez 1,5 miesiaca na odpowiedz ?? :D

Edit by Bzy
Moze, w co szczerze watpie. Zasada jest taka, ze zapomnianych tematow nie wskrzeszamy. Co innego, jesli ktos ma cos sensownego du napisania gwoli uzupelnienia, badz odkopywanie dotyczy dzialu Varia.

BTW; moja uwage nalezy traktowac z przymruzeniem oka. Niech Was nie zmyli brak usmieszku na jej koncu. Mial byc sarkazm, dotyczacy bardziej 'kotku', anizeli calego wpisu. EOT :]
:)
ODPOWIEDZ